665 Linje
Kolvereid - Salsbruket - Lund - Namsos
AtB
AtB 665 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
665 buss (Hofles) har 18 stopp som går fra Kolvereid og slutter på Hofles Ferjekai.
Velg hvilken som helst 665 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hofles (18 stopp)
Kolvereid
Nordsjøkorsen
Ånes Vegdele
Løvseth
Åneset
Åkre
Tømmervik Vegdele
Horvereid
Volden
Myrvoll
Skagakorsen
Elsedalen
Skaga
Fagerbakken
Fjøsa
Skagamoen
Kvisterø
Hofles Ferjekai
665 FAQ
Når begynner 665 buss å operere?
665 buss starter å operere klokken 06:50 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 665 buss å gå?
665 buss slutter å operere klokken 16:20 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når ankommer 665 buss?
Når kommer Kolvereid - Salsbruket - Lund - Namsos Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Kolvereid - Salsbruket - Lund - Namsos Buss som er nærmest din plassering.
Kjører AtB 665 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
665 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 665 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 665 buss stopp.
665 buss Rutetabell
665 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag, søndag. Normale opereringstider: 06:50 - 16:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:50 - 16:20 | 570 |
ti. | 06:50 - 16:20 | 570 |
on. | 06:50 - 16:20 | 570 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 06:50 - 16:20 | 570 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | 16:20 | Engangstur |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 665 (fra Kolvereid), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 665 (Hofles) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
665 linje buss billettpris
AtB 665 (Hofles) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
665 (AtB)
Det første stoppet på 665 buss ruten er Kolvereid og siste stopp er Hofles Ferjekai. 665 (Hofles) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag, søndag.
Tilleggsinformasjon: 665 har 18 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 31 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 665 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 665 buss til å ta med på reisen.
Linje 665 sanntid Buss tracker
Spor linje 665 (Hofles) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 665 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 665, i Norge
665 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 784 - Namsos - Bangsund - Namdalseid/ Timeplan
- 106 - Nattbuss Lade/Værestrøa/ Timeplan
- 74 - Lerkendal-Bratsberg-Flatjord/ Timeplan
- 5301 - Selbu - Selbustrand - Dambekken/ Timeplan
- 7608 - Stein - Leka skole/ Timeplan
- 54 - Vikåsen/Ranheim- Lade- sentrum- Sluppen- Østre Rosten- Sandmoen/ Timeplan
- 7410 - Nossum - Håa - Nesheim - Gjemb/ Timeplan
- 4101 - Nattbuss Trondheim - Orkanger
- 635 - Verdal - Levanger (- Frosta)/ Timeplan
- 5606 - Garli - Berkåk/ Timeplan
- 71 - Melhus - Tiller- Trondheim/ Timeplan
- 7813 - Engan - Sørenget - Botnan/ Timeplan
- 108 - Nattbuss Stavset/ Timeplan
- 5901 - Stjern - Åfjord - Åset skole/ Timeplan
- 115 - Nattbuss Othilienborg/Risvolla/ Timeplan
- 7342 - Mære skole - Granheim/ Timeplan
- 7429 - Tautra - Frosta skole/ Timeplan
- 7329 - Imsdalen - Snåsa/ Timeplan
- 70 - Stjørdal/Hommelvik- Strindheim/Trondheim/ Timeplan
- 781 - Namsos - Bangsund/ Timeplan