672 Linje
Åsbygda-Ilseng-Stange-Romedal
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 672 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
672 buss (Solvin Skole) har 13 stopp som går fra Stange Skysstasjon og slutter på Solvin Skole.
672 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:00. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 672 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Solvin Skole (13 stopp)
Stange Skysstasjon
Stange Videregående Skole
Navneberget
Uthuskrysset
Nygård
Reinsvoll
Bryhnisvea
Bryhnitjernet
Korsbakken
Frenningsmoen
Romedal Ungdomsskole
Venholen
Solvin Skole
672 FAQ
Når begynner 672 buss å operere?
672 buss starter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 672 buss å gå?
672 buss slutter å operere klokken 08:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 672 buss?
Når kommer Åsbygda-Ilseng-Stange-Romedal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Åsbygda-Ilseng-Stange-Romedal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 672 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 672 buss stopp.
672 buss Rutetabell
672 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:00 | Engangstur |
ti. | 08:00 | Engangstur |
on. | 08:00 | Engangstur |
to. | 08:00 | Engangstur |
fr. | 08:00 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 672 (fra Stange Skysstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 672 (Solvin Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
672 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 672 (Solvin Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
672 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 672 buss ruten er Stange Skysstasjon og siste stopp er Solvin Skole. 672 (Solvin Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 672 har 13 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 27 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 672 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 672 buss til å ta med på reisen.
Linje 672 sanntid buss tracker
Spor linje 672 (Solvin Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 672 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 672, i Norge
672 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 120 - Kongsvinger - Charlottenberg/ Timeplan
- 664 - Steinerskolen - Vangsåsen/ Timeplan
- 303 - Fagernes-Vang/Ryfoss-Tyinkr./ Timeplan
- 887 - Tynset - Fåset - Tynset/ Timeplan
- 752 - Roverud-Hokåsen-Lundersæter/ Timeplan
- 845 - Elgå - Femund - Engerdal skole/ Timeplan
- 144 - Bjorli - Otta/ Timeplan
- 763 - Kongsv. montes. - Kongsvinger/ Timeplan
- 806 - Elverum - Sørskogbygda - Kynnb/ Timeplan
- 457 - Gran-Riis-Gran/ Timeplan
- 605 - Gjøvik - Moelv - Brumunddal/ Timeplan
- 693 - Løten - Nordbygda - Løten/ Timeplan
- 310 - Fagernes-Stavedal-Reinli-Bagn/ Timeplan
- B7 - Nybu/ Timeplan
- 626 - Stavsjø-Grefsheimvegen-Tingnes/ Timeplan
- 505 - Lillehammer skysstasjon - Fors/ Timeplan
- 653 - Lunden skole - Heggvinvegen/ Timeplan
- 524 - Forsetskolene - Lillehammer sk/ Timeplan
- 460 - Servicebuss Brandbu-Gran/ Timeplan
- 140 - Lillehammer - Seg Bru -Forset/ Timeplan