680 Linje
Steinkjer Stasjon
AtB
AtB 680 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
680 buss (Steinkjer Stasjon) har 76 stopp som går fra Namsos Skysstasjon og slutter på Steinkjer Montessoriskole.
Velg hvilken som helst 680 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Steinkjer Stasjon (76 stopp)
Namsos Skysstasjon
Namsos Storsenter
Sykehuset Namsos
Snippen
Namdalsvegen
Prix Østbyen
Namsoshallen
Hylla
Lauvhammer
Industrivegen
Spillumstranda
Spillum Vegdele
Spillumshøgda
Sævik Søndre
Grønlihøgda
Mastin
Myrvang
Klinga Vegdele
Pettermoen
Selnes Vegdele
Kvernhusdalen
Gravgården
Bangsund Vegdele
Bogna Bru Nordre
Bogna Bru Søndre
Strømbrua
Fjær
Reitan
Gryta
Rødhammer
Sjøåsen
Lonmoen
Lingen
Melan
Langøra
Årgård
Fossli Vegdele
Gropa
Berre
Fallet
Bjørgan
Bjørg
Namdalseid
Åshøgda
Hundseth Mølle
Mølla
Holstadsve
Korsen
Hanemo
Elda Nord
Elda
Grøtmo
Brustu
Vollen
Morkabrekka
Aune
Tørring
Melland
Sprova
Hjelnesset
Kråknesset
Vellamelen
Beitstad
Østvik
Jådåren
Røsegg
Gulling
Dyrstad
Asp
Rungstad
Sneve
Steinkjer Stasjon
Dampsaga
Nordsida
Nordsileiret
Steinkjer Montessoriskole
680 FAQ
Når begynner 680 buss å operere?
680 buss starter å operere klokken 08:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 680 buss å gå?
680 buss slutter å operere klokken 17:45 på lørdag.
Når ankommer 680 buss?
Når kommer Steinkjer Stasjon buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Steinkjer Stasjon buss som er nærmest din plassering.
Er det en 680 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 680 buss stopp.
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 680 (fra Namsos Skysstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 680 (Steinkjer Stasjon) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
680 linje buss billettpris
AtB 680 (Steinkjer Stasjon) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
680 (AtB)
Det første stoppet på 680 buss ruten er Namsos Skysstasjon og siste stopp er Steinkjer Montessoriskole. 680 (Steinkjer Stasjon) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 680 har 76 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 129 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 680 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 680 buss til å ta med på reisen.
Linje 680 sanntid buss tracker
Spor linje 680 (Steinkjer Stasjon) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 680 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 680, i Norge
680 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 504 - Melhus - Hølonda/ Timeplan
- 7310 - Nyveiskorsen - Sunnan - Binde/ Timeplan
- 781 - Namsos - Bangsund/ Timeplan
- 87 - Hofstad - Melhus skysstasjon/ Timeplan
- 732 - Steinkjer - Bartnes - Steinkje/ Timeplan
- 7911 - Grong - Høylandet - Kongsmoen/ Timeplan
- 7322 - Hovabakken - Malm skole/ Timeplan
- 310 - Trondheim - Orkanger - Fannrem/ Timeplan
- 5605 - Nerskogen - Voll - Berkåk/ Timeplan
- 5706 - Skolerute Halsa/ Timeplan
- 5009 - Brekkåsen - Lete - Kregnes/ Timeplan
- 7517 - Vuku - Leirådal - Vuku/ Timeplan
- 7811 - Namsos - Vibstad - Øysletta/ Timeplan
- 104 - Nattbuss Kolstad/Heimstad/ Timeplan
- 5004 - Klett - Melhus - Støren/ Timeplan
- 5103 - Grøtte skole - Vormstad/ Timeplan
- 5501 - Fossbrua- Åsly - Flyta/Skogen/ Timeplan
- 5400 - Røros - Glåmos - Brekken/ Timeplan
- 2 - Strindheim- Lade- sentrum- Sau/ Timeplan
- 910 - Sæterbakken - Lohove/ Timeplan