קו 7
חולון←תל אביב-יפו
דן (Dan)
מפת המסלול של קו האוטובוס 7 של דן (Dan) - חולון←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 7 (חולון←תל אביב-יפו) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח וולפסון ומסתיים בת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (50 תחנות)
בי''ח וולפסון
הלוחמים/תל גיבורים
שז''ר/תל גיבורים
נווה עופר/שז''ר
ביה''ס שז''ר/שז''ר
שז''ר/שקד
שקד/גרינבוים
ביה''ס ברנר/מאיר גרוסמן
בניין פנורמה/פרייגרזון
בניין פנורמה/דרך בן צבי
שד' ישראל גורי/גיתית
שד' ישראל גורי/דיק
קופ''ח כללית/שד' ישראל גורי
שד' ישראל גורי/דרך קיבוץ גלויות
גשר קיבוץ גלויות
לח''י/דרך קיבוץ גלויות
אצ''ל/לח''י
אצ''ל/חנוך
שוק התקווה/אצ''ל
יגאל אלון/ההגנה
יגאל אלון/שד' החי''ל
יגאל אלון/לה גווארדיה
היכל הספורט/יגאל אלון
יגאל אלון/יצחק שדה
אסותא/יגאל אלון
יגאל אלון/דרך השלום
יגאל אלון/עמק ברכה
יגאל אלון/ערבי נחל
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
בית הדר דפנה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
כיכר המדינה/ויצמן
כיכר המדינה/אריה עקיבא
ויצמן/פנקס
יהודה המכבי/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
פלנטריום/חיים לבנון
רדינג/ברודצקי
בית ברודצקי/ברודצקי
ברודצקי/רדינג
קניון רמת אביב/ברודצקי
האוניברסיטה/חיים לבנון
קלצ'קין/חיים לבנון
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
מדעי החיים/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
הפקולטה להנדסה/ד''ר ג'ורג' וויז
ד''ר ג'ורג' וייז/שלום רוזנפלד
ת. רכבת אונברסיטה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-15:05 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:55 | 5 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 20:45 | 4 - 15 |
ג׳ | 05:15 - 23:55 | 4 - 20 |
ד׳ | 05:00 - 23:55 | 4 - 18 |
ה׳ | 05:00 - 23:55 | 4 - 20 |
ו׳ | 05:20 - 15:05 | 8 - 20 |
ש׳ | 18:45 - 23:50 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ בי''ח וולפסון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (חולון←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
7 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 7 היא בי''ח וולפסון והתחנה האחרונה היא ת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
קו 7 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
קווי דן (Dan) בישראל
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10
- 267 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10
- 949 - הרב קוק/חברון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-149
- 53 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10
- 57 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10
- 906 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-16
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 954 - יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו<->קהילות יעקב/הר סיני-בני ברק-254
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10
- 82 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->בית רבקה-פתח תקווה-20
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22
- 918 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->נחמיה/חזון אי''ש-בני ברק-218
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20