725 Linje
Odda - Skare - Tveit - Røldal
Skyss
Skyss 725 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
725 buss (Odda) har 27 stopp som går fra Liamyrane Snuplass og slutter på Odda Busstasjon.
Velg hvilken som helst 725 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Odda (27 stopp)
Liamyrane Snuplass
Dalen
Hagen
Røldal Sentrum
Bruleitet
Hamre
Håra
Øvre Håra
Nedre Håradalen
Korlevoll
Seljestad
Løyning Kryss
Seljestad Vektstasjon
Smørtjørnsmoen
Jøsendal
Skarsmoen
Grønsdal
Lonåsen
Landøyni
Hildal
Sveinsgjerd
Sandvin
Monso
Sjukehusvegen
Øvre Nyland
Røldalsvegen Ved Odda Rådhus
Odda Busstasjon
725 FAQ
Når begynner 725 buss å operere?
725 buss starter å operere klokken 08:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 725 buss å gå?
725 buss slutter å operere klokken 00:40 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, lørdag.
Når ankommer 725 buss?
Når kommer Odda - Skare - Tveit - Røldal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Odda - Skare - Tveit - Røldal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 725 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 725 buss stopp.
725 buss Rutetabell
725 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 08:30 - 00:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:30 - 00:40 | 208 - 482 |
ti. | 08:30 - 00:40 | 208 - 482 |
on. | 08:30 - 00:40 | 208 - 482 |
to. | 08:30 - 00:40 | 208 - 482 |
fr. | 08:30 - 15:30 | 208 - 211 |
lø. | 12:30 - 00:40 | 730 |
sø. | 12:30 - 00:40 | 217 - 513 |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 725 (fra Liamyrane Snuplass), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 725 (Odda) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
725 linje buss billettpris
Skyss 725 (Odda) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
725 (Skyss)
Det første stoppet på 725 buss ruten er Liamyrane Snuplass og siste stopp er Odda Busstasjon. 725 (Odda) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 725 har 27 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 40 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 725 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 725 buss til å ta med på reisen.
Linje 725 sanntid buss tracker
Spor linje 725 (Odda) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 725 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 725, i Norge
725 - Alternative Veibeskrivelser
Skyss linjer i Norge
- 320 - Manger - Knarvik/ Timeplan
- 485 - Ravnanger - Hanevik - Kleppestø - Bergen busstasjo/ Timeplan
- 631 - Tittelsnes/ Timeplan
- 327 - Sævrøy - Mastrevik/ Timeplan
- 496 - Breivik-Ravnanger-Kleppestø/ Timeplan
- 76 - Smørås - Nesttun/ Timeplan
- 994 - Freim - Ragde - Odda/ Timeplan
- 484 - Steinrusten - Kleppestø - Bergen busstasjon/ Timeplan
- 554 - Mosterhavn-Totland-Gassasundet/ Timeplan
- 901 - Raknes - Hamre - Valestrand/ Timeplan
- 479 - Hellesøy - Ågotnes/ Timeplan
- 911 - Bruvik - Kvisti/ Timeplan
- 10 - Wergeland/Søndre Skogveien - Mulen/ Timeplan
- 700 - Rute 700 Stord-Haugesund/ Timeplan
- 343 - Hindenes - Eikanger - Knarvik/ Timeplan
- 749 - Øystese-Norheimsund-Mundheim/ Timeplan
- 48 - Oasen - Løtveit/ Timeplan
- 964 - Voss-Skjerpe/Sivlevegen(Ringbuss)/ Timeplan
- 15 - Bergen sentrum - Bønes/ Timeplan
- 46 - Løvstakkskiftet - Fyllingsdalen Terminal/ Timeplan