7521 Linje
Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen
AtB
AtB 7521 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
7521 buss (Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen) har 25 stopp som går fra Vuku Skole og slutter på Vinne Skole.
7521 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:08. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 7521 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen (25 stopp)
Vuku Skole
Holmenbrua
Nordenget Vuku
Mikkelaunet
Rødsvegen
Steinsgropa
Levring Østre
Levring
Finnmyra
Oppemsmoen
Oppem
Guddingstua
Guddingsmoen
Melbygraven
Lysthaugen
Ness Oppvekstsenter
Nesskorsen
Ness
Lågness
Leirfallsaunet
Leira
Ryan
Øyan
Kålen
Vinne Skole
7521 FAQ
Når begynner 7521 buss å operere?
7521 buss starter å operere klokken 14:08 på mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 7521 buss å gå?
7521 buss slutter å operere klokken 14:08 på mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 7521 buss?
Når kommer Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen buss som er nærmest din plassering.
Er det en 7521 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 7521 buss stopp.
7521 buss Rutetabell
7521 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 14:08
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:08 | Engangstur |
ti. | 14:08 | Engangstur |
on. | 14:38 | Engangstur |
to. | 14:08 | Engangstur |
fr. | 14:08 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 7521 (fra Vuku Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 7521 (Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
7521 linje buss billettpris
AtB 7521 (Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
7521 (AtB)
Det første stoppet på 7521 buss ruten er Vuku Skole og siste stopp er Vinne Skole. 7521 (Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 7521 har 25 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 35 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 7521 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 7521 buss til å ta med på reisen.
Linje 7521 sanntid buss tracker
Spor linje 7521 (Lågness, Via Nordenget Og Aunvegen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 7521 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 7521, i Norge
7521 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 5609 - Skolrute Rindal/ Timeplan
- 5403 - Ålen - Graftås - Nesvold/ Timeplan
- 5402 - Glåmos - Viken/ Timeplan
- 5201 - Lensvik - Singstad - Øyangen -/ Timeplan
- 40 - Flatåsen- Tonstad/ Timeplan
- 7608 - Stein - Leka skole/ Timeplan
- 7201 - Inderøy - Verdal/ Timeplan
- 7211 - Vist > Oppveksts. Vest> Innherred kristne skole/ Timeplan
- 5907 - Bessaker - Brandsfjord skole/ Timeplan
- 7423 - Nesjø - Fætten - Åsen barne-/ Timeplan
- 5904 - Åfjord - Grensen - Osen/ Timeplan
- 5702 - Ellingsgården/Slupphaugen - Vi/ Timeplan
- 5103 - Grøtte skole - Vormstad/ Timeplan
- 63 - Singsaker- Hurtigbåtterminalen/ Timeplan
- 540 - Røros - Synnervika/ Timeplan
- 7418 - Strandkorsen - Ekne - Skogn/ Timeplan
- 211 - Værestrøa- Vikåsen- Brundalen/ Timeplan
- 110 - Nattbuss Trondheim- Melhus/ Timeplan
- 558 - Brekstad - Garten/ Timeplan
- 7206 - Gangstad - Straumen/ Timeplan