83 Linje
Tårnåsen
Ruter
Ruter 83 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
83 buss (Tårnåsen) har 38 stopp som går fra Jernbanetorget og slutter på Tårnåsen.
Velg hvilken som helst 83 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Tårnåsen (38 stopp)
Jernbanetorget
Jernbanetorget
Bjørvika
Kongshavn
Bekkelagsveien
Nedre Bekkelaget
Ulvøybrua
Nordstrand Bad
Vølund
Katten
Ljansbakken
Gladvollveien
Fiskevollen
Mastemyr Hotell
Lienga
Mastemyr
Trollåsen
Sagveien
Oppegård Næringspark
Gjersjøen
Ingierodden
Ingierkollveien
Kolbotn Torg
Kolbotn Stasjon
Kolbotnkrysset
Nordberg
Solbråtan Stasjon
Hv-Huset
Sofiemyråsen
Granholtet
Taraldrudveien
Fløysbonn
Ødegården
Jotunveien
Gautes Vei
Huldrefaret
Tårnlia
Tårnåsen
83 FAQ
Når begynner 83 buss å operere?
83 buss starter å operere klokken 00:06 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 83 buss å gå?
83 buss slutter å operere klokken 23:36 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer 83 buss?
Når kommer Tårnåsen Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Tårnåsen Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Ruter 83 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
83 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 83 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 83 buss stopp.
83 buss Rutetabell
83 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 00:06 - 23:36
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 00:06 - 23:36 | 15 - 30 |
ti. | 00:06 - 23:36 | 15 - 30 |
on. | 00:06 - 23:36 | 15 - 30 |
to. | 00:06 - 23:36 | 15 - 30 |
fr. | 00:06 - 23:36 | 15 - 30 |
lø. | 00:06 - 23:36 | 30 |
sø. | 00:06 - 23:36 | 30 |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 83 (fra Jernbanetorget), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 83 (Tårnåsen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
83 linje buss billettpris
Ruter 83 (Tårnåsen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
83 (Ruter)
Det første stoppet på 83 buss ruten er Jernbanetorget og siste stopp er Tårnåsen. 83 (Tårnåsen) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 83 har 38 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 51 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 83 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 83 buss til å ta med på reisen.
Linje 83 sanntid Buss tracker
Spor linje 83 (Tårnåsen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 83 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 83, i Norge
83 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 2177 - Harkerud - Sørumsand - Bjørkelangen
- 1432 - Kongeveien - Nordby skole/ Timeplan
- 580 - Kolbotn - Ski/ Timeplan
- 110 - Lillestrøm - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 560N - Blylaget - Hellvik - Nesoddtangen/ Timeplan
- 130 - Sandvika -Skøyen/ Timeplan
- 3772 - Jessheim - Eidsvoll/ Eidsvoll - Dal - Østli/ Timeplan
- 70N - Jernbanetorget - Bjørndal/ Timeplan
- 375 - Strømmen - Olavsgaard - Helsfyr/ Timeplan
- 2073 - Åsheim bussterminal - Tofte -Røyken vgs./ Timeplan
- 3676 - Bjørkelangen - Aurskog - Hellne - Haga - Nes vgs.
- 2641 - Frogner skole - Lundermoen - Vesterskaun skole/ Timeplan
- 3637 - Brårud - Fenstad - Vormsund/ Timeplan
- 25 - Majorstuen-Haugerud/ Timeplan
- 2047 - Verket - Mølleveien -Folkestad skole -Sætre
- 3780 - Eidsvoll - Bårlidalen - Neskollen/ Timeplan
- 3742 - Eidsvoll - Ås skole - Finstad/ Timeplan
- 73X - Hauketo stasjon - Maikollen/ Timeplan
- 540 - Moss - Son - Vestby stasjon/ Timeplan
- 531 - Hvitsten - Vestby stasjon/ Timeplan