Jernbane - L22

L22

Nationaltheatret stasjon - Rakkestad stasjon

NSB

L22 jernbane Rutetabell og Stopp

L22 jernbane (Retning: Mysen har 13 stasjoner som går fra Nationaltheatret Stasjon og slutter på Mysen Stasjon.

L22 jernbane tidsrutetabelloversikt: Starter normalt å operere klokken 00:26 og slutter klokken 23:26. Normale opereringsdager: Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag, Søndag

Velg hvilken som helst L22 jernbane stasjoner under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.

Retning: Mysen

Nationaltheatret Stasjon Henrik Ibsens gate 18, Oslo Se full tidsplan Gå til stasjonen
Kolbotn Stasjon Kolbotnveien 11, Oslo Se full tidsplan Gå til stasjonen
Vevelstad Stasjon Fossveien 45, Oslo Se full tidsplan Gå til stasjonen
Ski Stasjon Jernbaneveien 3, Ski Se full tidsplan Gå til stasjonen
Kråkstad Stasjon Stasjonsveien 1, Krakstad Se full tidsplan Gå til stasjonen
Tomter Stasjon Stasjonsveien 1, Tomter Se full tidsplan Gå til stasjonen
Knapstad Stasjon Knapstadveien 22, Norway Se full tidsplan Gå til stasjonen
Spydeberg Stasjon Stasjonsgata 46, Norway Se full tidsplan Gå til stasjonen
Askim Stasjon Jernbanegata 11, Askim Se full tidsplan Gå til stasjonen
Slitu Stasjon Tenorveien 145, Norway Se full tidsplan Gå til stasjonen
Mysen Stasjon Jernbanegaten 4, Mysen Se full tidsplan Gå til stasjonen

L22 FAQ

Når begynner L22 jernbane å operere?

L22 jernbane starter å operere klokken 00:26 på Søndag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Når slutter L22 jernbane å gå?

L22 jernbane slutter å operere klokken 22:26 på Lørdag.

Når ankommer L22 jernbane?

Når kommer Nationaltheatret stasjon - Rakkestad stasjon Jernbane? Klikk her for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nationaltheatret stasjon - Rakkestad stasjon Jernbane som er nærmest din plassering.

Liste over L22 jernbane STOPP

Nationaltheatret Stasjon • Oslo S • Kolbotn Stasjon • Vevelstad Stasjon • Ski Stasjon • Kråkstad Stasjon • Skotbu Stasjon • Tomter Stasjon • Knapstad Stasjon • Spydeberg Stasjon • Askim Stasjon • Slitu Stasjon • Mysen Stasjon

Liste over L22 jernbane Gater

Henrik Ibsens gate 18 • Kolbotnveien 11 • Fossveien 45 • Jernbaneveien 3 • Stasjonsveien 1 • Stasjonsveien 1 • Knapstadveien 22 • Stasjonsgata 46 • Jernbanegata 11 • Tenorveien 145 • Jernbanegaten 4

L22 jernbane Rutetabell

L22 jernbane linje opererer på Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag, Søndag. Normale opereringstider: 00:26 - 23:26

Mandag Opererer Ikke
Tirsdag 00:26 - 23:26
Onsdag 00:26 - 23:26
Torsdag 00:26 - 23:26
Fredag 00:26 - 23:26
Lørdag 00:26 - 22:26
Søndag 00:26 - 23:26
Moovit er verdens #1 transitt app.
Støtter over 2600 byer i 85+ land over hele verden!
Google Play badge AppStore badge

Det første stoppet på L22 jernbane ruten er Nationaltheatret Stasjon og siste stopp er Mysen Stasjon. L22 (Retning: Mysen) opererer Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag, Søndag.

Tilleggsinformasjon: L22 har 13 stasjoner og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 69 minutter.

I farta? Se hvorfor over 250 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg NSB foreslåtte ruter, jernbane i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste L22 jernbane stasjoner i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og jernbane rutetabell for L22 jernbane til å ta med på reisen.

L22 i nærheten av meg

Alternative Veibeskrivelser

L22 FAQ

Når begynner L22 jernbane å operere?

L22 jernbane starter å operere klokken 00:26 på Søndag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Når slutter L22 jernbane å gå?

L22 jernbane slutter å operere klokken 22:26 på Lørdag.

Når ankommer L22 jernbane?

Når kommer Nationaltheatret stasjon - Rakkestad stasjon Jernbane? Klikk her for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nationaltheatret stasjon - Rakkestad stasjon Jernbane som er nærmest din plassering.

Moovit - Din lokale transittapp for Android og iOS
Moovit Sanntid Ankomster, Rutetabeller, Kart & Mer
Moovit - Din lokale transittapp for Android og iOS
Moovit Sanntid Ankomster, Rutetabeller, Kart & Mer