SK0201 Linje
Maudland - Eventyrveien
Kolumbus
Kolumbus SK0201 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK0201 buss (Maudland Via Sandnes-Riskatun-Hommersåk) har 50 stopp som går fra Eventyrveien og slutter på Maudland.
SK0201 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:10. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK0201 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Maudland Via Sandnes-Riskatun-Hommersåk (50 stopp)
Eventyrveien
Lurahammaren
Luravika
Lurabekken
Altona
Knegå
Gandsgaten
Holbergs Gate
Høgevollsveien
Skippergata
Skoleveien
Fjellveien
Eddaveien
Hana
Vatnekrossen
Vatneliveien
Kronen Gaard
Sandbakkveien
Skytebaneveien
Kommandantveien
Lutsi
Lutsivatnet
Lutsiskog
Hogstadkrossen Sør
Hogstadkrossen Nord
Hogstad Sør
Hogstad
Hogstad Nord
Haualand
Skjørestad
Skjørestad Nord
Jødestad
Riskatun
Karmel
Riska
Nedre Livei
Kalamyrveien
Urskjellveien
Gullskjellveien
Kyrkjevollen Skole
Breivikdalen
Ileveien
Hommersåk Kai
Lineveien
Rabbaveien
Gamle Frøylandsvei
Maudlandsveien
Bergliots Vei
Ragnhilds Vei
Maudland
SK0201 FAQ
Når begynner SK0201 buss å operere?
SK0201 buss starter å operere klokken 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK0201 buss å gå?
SK0201 buss slutter å operere klokken 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK0201 buss?
Når kommer Maudland - Eventyrveien buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Maudland - Eventyrveien buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK0201 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK0201 buss stopp.
SK0201 buss Rutetabell
SK0201 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 14:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:10 | Engangstur |
ti. | 14:10 | Engangstur |
on. | 14:10 | Engangstur |
to. | 14:10 | Engangstur |
fr. | 14:10 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK0201 (fra Eventyrveien), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK0201 (Maudland Via Sandnes-Riskatun-Hommersåk) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK0201 linje buss billettpris
Kolumbus SK0201 (Maudland Via Sandnes-Riskatun-Hommersåk) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK0201 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK0201 buss ruten er Eventyrveien og siste stopp er Maudland. SK0201 (Maudland Via Sandnes-Riskatun-Hommersåk) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK0201 har 50 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 52 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK0201 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK0201 buss til å ta med på reisen.
Linje SK0201 sanntid buss tracker
Spor linje SK0201 (Maudland Via Sandnes-Riskatun-Hommersåk) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK0201 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK0201, i Norge
SK0201 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK1201 - Heskestad skule - Øystad/ Timeplan
- N86 - Jernbaneveien - Solakrossen/ Timeplan
- SK3003 - Fjelltun skole - Dalen/ Timeplan
- 202 - Vormedal - Amanda terminal/ Timeplan
- SK6028 - Frøland - Skjold skule/ Timeplan
- 140 - Solbakk bussterminal - Hjelmelandsvågen/ Timeplan
- SK6013 - Eikeland nord - Vats skule/ Timeplan
- SK0302 - Prestaskjersveien - Jåttåvågen/ Timeplan
- SK4647 - Aksdal bussterminal - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- SK4648 - Klovning - Førland skule/ Timeplan
- SK2100 - Figgjohuset - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK6022 - Skjold skule - Tindeland/ Timeplan
- 201 - Kvala - Amanda terminal/ Timeplan
- X60 - Sandnes bussterminal Ruten - Austbøveien/ Timeplan
- SK2105 - Kartavoll - Undheim skule/ Timeplan
- N285 - Strandgata terminal - Hestaberg/ Timeplan
- 206 - Hestaberg - Haugesund bussterminal/ Timeplan
- SK0109 - Eigerøy skole - Hovland/ Timeplan
- 41 - Tjelta - Eikebakken/ Timeplan
- SK2005 - Reve - Bore skule/ Timeplan