SK2202 Linje
Nordås - Opstad Kongeparken
Kolumbus
Kolumbus SK2202 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK2202 buss (Kongstun Via Ålgård Skole) har 13 stopp som går fra Nordås og slutter på Opstad Kongeparken.
SK2202 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:45. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK2202 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Kongstun Via Ålgård Skole (13 stopp)
Nordås
Nordåskrysset
Kyllingstad
Haraland
Gamleveien
Ålgård Europris
Ålgård Kulturhus
Ålgård Skole
Skokkabakken
Stasjonen Ålgård
Holmaveien
Skogveien
Opstad Kongeparken
SK2202 FAQ
Når begynner SK2202 buss å operere?
SK2202 buss starter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK2202 buss å gå?
SK2202 buss slutter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK2202 buss?
Når kommer Nordås - Opstad Kongeparken buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nordås - Opstad Kongeparken buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK2202 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK2202 buss stopp.
SK2202 buss Rutetabell
SK2202 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:45
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:45 | Engangstur |
ti. | 07:45 | Engangstur |
on. | 07:45 | Engangstur |
to. | 07:45 | Engangstur |
fr. | 07:45 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK2202 (fra Nordås), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK2202 (Kongstun Via Ålgård Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK2202 linje buss billettpris
Kolumbus SK2202 (Kongstun Via Ålgård Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK2202 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK2202 buss ruten er Nordås og siste stopp er Opstad Kongeparken. SK2202 (Kongstun Via Ålgård Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK2202 har 13 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 20 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK2202 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK2202 buss til å ta med på reisen.
Linje SK2202 sanntid buss tracker
Spor linje SK2202 (Kongstun Via Ålgård Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK2202 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK2202, i Norge
SK2202 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- 83 - Østebrød sør - Egersund bussterminal/ Timeplan
- 50 - Lyefjell - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK1912 - Høyland skule - Nesheim/ Timeplan
- SK0108 - Lagård - Sleveland/ Timeplan
- N286 - Sørhauggata/Torggata - Slåttevik E39/ Timeplan
- 243 - Loten - Skudenesgata/ Timeplan
- SK4925 - Hordaplass - Snik snuplass/ Timeplan
- 226 - Norheim bussterminal - Våga kai/ Timeplan
- 87 - Sannarnes - Egersund bussterminal/ Timeplan
- SK3509 - Lindvollsmyra - Sauda ungdomsskule/ Timeplan
- 122 - Forsand kai - Øvre Espedal/ Timeplan
- SK6021 - Skjold skule - Breivik/ Timeplan
- SK3005 - Hellandsheia - Fjelltun skole/ Timeplan
- SK0116 - Lagård - Eigerøy skole/ Timeplan
- 11 - Olav Vs gate - Stadionparken/ Timeplan
- 231 - Bytunet - Kvalsvik/ Timeplan
- SK2102 - Ålgård Europris - Bryne stasjon/ Timeplan
- 21 - Hommersåk kai - Forus nord/ Timeplan
- 260 - Haugesund bussterminal - Etne terminal/ Timeplan
- N96 - Sandnes bussterminal Ruten - Breivik/ Timeplan