SK2203 Linje
Indra Sikvaland - Kongstun
Kolumbus
Kolumbus SK2203 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
SK2203 buss (Kongstun Via Ålgård Skole) har 12 stopp som går fra Indra Sikvaland og slutter på Kongstun.
SK2203 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:40. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst SK2203 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Kongstun Via Ålgård Skole (12 stopp)
Indra Sikvaland
Holmaholen
Gamleveien
Ålgård Europris
Ålgård Kulturhus
Ålgård Skole
Skokkabakken
Stasjonen Ålgård
Holmaveien
Skogveien
Opstad Kongeparken
Kongstun
SK2203 FAQ
Når begynner SK2203 buss å operere?
SK2203 buss starter å operere klokken 07:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter SK2203 buss å gå?
SK2203 buss slutter å operere klokken 07:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer SK2203 buss?
Når kommer Indra Sikvaland - Kongstun buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Indra Sikvaland - Kongstun buss som er nærmest din plassering.
Er det en SK2203 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste SK2203 buss stopp.
SK2203 buss Rutetabell
SK2203 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:40 | Engangstur |
ti. | 07:40 | Engangstur |
on. | 07:40 | Engangstur |
to. | 07:40 | Engangstur |
fr. | 07:40 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på SK2203 (fra Indra Sikvaland), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av SK2203 (Kongstun Via Ålgård Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
SK2203 linje buss billettpris
Kolumbus SK2203 (Kongstun Via Ålgård Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
SK2203 (Kolumbus)
Det første stoppet på SK2203 buss ruten er Indra Sikvaland og siste stopp er Kongstun. SK2203 (Kongstun Via Ålgård Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: SK2203 har 12 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 21 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste SK2203 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for SK2203 buss til å ta med på reisen.
Linje SK2203 sanntid buss tracker
Spor linje SK2203 (Kongstun Via Ålgård Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje SK2203 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje SK2203, i Norge
SK2203 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- 209 - Haugesund bussterminal - Åkrehamn/ Timeplan
- 10 - Olav Vs gate - Østhusvik/ Timeplan
- 62 - Sandnes bussterminal Ruten - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK4908 - Visnes - Vardafjellhallen/ Timeplan
- SK3009 - Nordre Strand oppvekstsenter - Torgerkrossen vest/ Timeplan
- 48 - Giljagarden - Stasjonen Ålgård/ Timeplan
- SK3304 - Kleppakrossen - Ingvaldstad/ Timeplan
- SK1407 - Vinningland bru - Bjerkreim skule/ Timeplan
- X44 - Stavanger bussterminal - Longholsvegen/ Timeplan
- SK6020 - Ølen vgs. - Ropeid kai/ Timeplan
- SK2401 - Eikebakken - Høgeholen/ Timeplan
- SK6026 - Vats skule - Torstveit/ Timeplan
- SK1408 - Vikeså skule - Gravdal/ Timeplan
- 54 - Bryne stasjon - Hognestad skule/ Timeplan
- SK4909 - Kopervik vgs. - Skudeneshavn kai/ Timeplan
- 89 - Hauge i Dalane - Flekkefjord rutebilstasjon/ Timeplan
- SK0110 - Langholmveien - Nonsfjellveien/ Timeplan
- SK6029 - Dalsbruket - Bjoa skule/ Timeplan
- 1 - Brislingveien - Jernbaneveien/ Timeplan
- 41 - Tjelta - Eikebakken/ Timeplan