10 - Sokn Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Rennesøy Skule | 14:50 |
Bergjekrysset | 14:50 |
Askjekrysset | 14:54 |
Sokn Bussterminal | 14:56 |
Kolumbus Bus timeplan - 10 (Sokn)
Kolumbus Bus timeplan for 10 ruten, Sokn, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Rennesøy Skule stasjon til Sokn Bussterminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Kolumbus timeplan.
10 Alternative Retninger Tidsplaner
- 10 timeplan - Østhusvik
- 10 timeplan - Rennesøy Via Randaberg
- 10 timeplan - Stavanger Via Vikevåg Skule
- 10 timeplan - Stavanger
- 10 timeplan - Sokn
- 10 timeplan - Ask
- 10 timeplan - Vikevåg
- 10 timeplan - Stavanger Via Stokkaveien
- 10 timeplan - Pakkerikrossen Ved Østhusvik
- 10 timeplan - Stavanger Via Randaberg
- 10 timeplan - Rennesøy
- 10 timeplan - Stavanger Via Randaberg Vgs.