100 - Teie Torv-Vestskogen Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Kanalveien | 09:53 | 11:53 | 13:53 | 15:53 |
Ørsnes | 09:54 | 11:53 | 13:53 | 15:54 |
Ørsnesalleen | 09:55 | 11:54 | 13:54 | 15:55 |
Rosanes | 09:56 | 11:55 | 13:55 | 15:56 |
Teie Torv | 09:57 | 11:56 | 13:56 | 15:57 |
Bekkeveien | 09:58 | 11:57 | 13:57 | 15:58 |
Eikeveien | 09:59 | 11:58 | 13:58 | 15:59 |
Marienborgveien | 10:01 | 11:59 | 13:59 | 16:01 |
Øvre Smidsrødvei | 10:01 | 12:00 | 14:00 | 16:02 |
Skarphagaveien | 10:02 | 12:00 | 14:00 | 16:03 |
Tandstad | 10:03 | 12:01 | 14:01 | 16:04 |
Elgestad Tandstadveien | 10:05 | 12:03 | 14:03 | 16:06 |
Elgestad | 10:05 | 12:03 | 14:03 | 16:06 |
Herstad | 10:06 | 12:04 | 14:04 | 16:07 |
Kjærnås | 10:07 | 12:06 | 14:06 | 16:09 |
Kjærnåsveien Vestfjordveien | 10:08 | 12:06 | 14:06 | 16:09 |
Vestfjordveien 13 | 10:09 | 12:07 | 14:07 | 16:10 |
Vestfjordveien 23 | 10:09 | 12:07 | 14:07 | 16:11 |
Fugleveien Flaggspettveien | 10:09 | 12:08 | 14:08 | 16:11 |
Fugleveien Svaleveien | 10:11 | 12:09 | 14:09 | 16:13 |
Dueveien | 10:11 | 12:09 | 14:09 | 16:13 |
Amundrødveien Fugleveien | 10:11 | 12:10 | 14:10 | 16:14 |
Kjærnåsveien | 10:12 | 12:10 | 14:10 | 16:14 |
Vestskogen Cirkle K | 10:13 | 12:11 | 14:11 | 16:15 |
Steinerskolen I Vestfold | 10:13 | 12:11 | 14:11 | 16:15 |
Linerleveien Kjernåsveien | 10:13 | 12:11 | 14:11 | 16:16 |
Linerleveien Lerkeveien | 10:14 | 12:12 | 14:12 | 16:16 |
Linerleveien Måltrostveien | 10:15 | 12:13 | 14:13 | 16:18 |
Vinkelgården | 10:15 | 12:14 | 14:14 | 16:18 |
Øvre Fjellvei | 10:17 | 12:15 | 14:15 | 16:20 |
Øvreveien | 10:17 | 12:15 | 14:15 | 16:20 |
Teie Idrettspark | 10:18 | 12:16 | 14:16 | 16:21 |
Teie Gamle Skole | 10:19 | 12:17 | 14:17 | 16:23 |
Speiderveien | 10:20 | 12:18 | 14:18 | 16:23 |
Solveien | 10:20 | 12:19 | 14:19 | 16:24 |
Færder Vgs. | 10:22 | 12:20 | 14:20 | 16:26 |
Teie Hovedgård | 10:22 | 12:20 | 14:20 | 16:26 |
Fylkeshuset | 09:51 | 11:51 | 13:51 | 15:51 |
Tønsberg Rutebilstasjon | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:50 |
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan - 100 (Teie Torv-Vestskogen)
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan for 100 ruten, Teie Torv-Vestskogen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Tønsberg Rutebilstasjon stasjon til Tønsberg Rutebilstasjon stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vestfold Kollektivtrafikk as timeplan.