1212
1212 - Tingvoll-Kodal Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Haukerød Skole | 12:45 |
Haukerød Raveien | 12:46 |
Innlaget Raveien | 12:47 |
Hundstokkrysset | 12:48 |
Hundstokk | 12:49 |
Tingvoll | 12:51 |
Klinestad | 12:51 |
Hotvedtveien | 12:53 |
Goksjø | 12:54 |
Napperød | 12:56 |
Svinesmyra | 12:57 |
Vaggestadsvingene | 12:58 |
Vaggestad Søndre | 12:59 |
Vaggestad Nordre | 13:01 |
Haughem | 13:03 |
Tørrestadgrenda | 13:04 |
Brekke Bru | 13:05 |
Skjeggerød Kodal | 13:06 |
Sagmyra | 13:08 |
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan - 1212 (Tingvoll-Kodal)
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan for 1212 ruten, Tingvoll-Kodal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Haukerød Skole stasjon til Sagmyra stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vestfold Kollektivtrafikk as timeplan.