1217 - Haukerød-Bugården Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Granum Gård | 07:50 |
Sem Nordre | 07:51 |
Hotvedtveien | 07:52 |
Klinestad | 07:55 |
Tingvoll | 07:56 |
Hundstokk | 07:57 |
Hundstokkrysset | 07:58 |
Innlaget Raveien | 08:00 |
Haukerød Raveien | 08:01 |
Haukerød Skole | 08:03 |
Laskenkrysset | 08:04 |
Bøskogen | 08:05 |
Nygårdsvei Pindsleveien | 08:06 |
Pindsle Ringveien | 08:07 |
Ringveien Hinderveien | 08:08 |
Krokemoa Skole | 08:09 |
Sprintveien Syd | 08:10 |
Sprintveien Nord | 08:10 |
Bugården Eldresenter | 08:11 |
Bugården Ungdomsskole | 08:12 |
Granerød | 08:14 |
Sandefjord Vgs. II | 08:15 |
Sandefjord Vgs. | 08:16 |
Peder Bogensgate | 08:17 |
Tempokrysset | 08:18 |
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan - 1217 (Haukerød-Bugården)
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan for 1217 ruten, Haukerød-Bugården, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Granum Gård stasjon til Sandefjord Rutebilstasjon stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vestfold Kollektivtrafikk as timeplan.