124 - Dalsroa-Andebu Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Høyjord Skole | 08:03 |
Heimdal | 08:04 |
Høyjordenga | 08:06 |
Høyjord | 08:08 |
Moafeltet | 08:09 |
Berg Høyjord | 08:10 |
Skaug | 08:12 |
Bøen Skole | 08:13 |
Stigen | 08:14 |
Bøen | 08:16 |
Kleppan Nesveien | 08:18 |
Skrellstad | 08:20 |
Nes | 08:22 |
Dalsroa | 08:25 |
Dal Dalsroaveien | 08:27 |
Lakstjønn | 08:29 |
Trolldalen | 08:31 |
Stein Lakskjønnveien | 08:33 |
Guslandveien | 08:35 |
Tolsrødsvingen | 08:38 |
Tolsrød | 08:39 |
Torpkrysset | 08:41 |
Bråvoll Veikryss | 08:43 |
Bråvoll | 08:44 |
Stålerød | 08:45 |
Stålerødvannet | 08:46 |
Berg | 08:48 |
Lerskall | 08:49 |
Døvle | 08:50 |
Døvlebakken | 08:52 |
Døvle Sag | 08:53 |
Døvlehamna | 08:54 |
Møylandveien | 08:56 |
Olleveien | 08:58 |
Andebu Sentrum | 08:59 |
Andebu Skole | 09:00 |
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan - 124 (Dalsroa-Andebu)
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan for 124 ruten, Dalsroa-Andebu, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Høyjord Skole stasjon til Andebu Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vestfold Kollektivtrafikk as timeplan.