150E - Nationaltheatret Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 | Avreise #11 | Avreise #12 | Avreise #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bykrysset | - | - | 06:32 | - | - | 07:02 | - | - | 07:32 | - | - | - | - |
Vensåsveien | - | - | 06:32 | - | - | 07:03 | - | - | 07:33 | - | - | - | - |
Guribysagveien | - | - | 06:33 | - | - | 07:04 | - | - | 07:34 | - | - | - | - |
Sagåsen | - | - | 06:34 | - | - | 07:05 | - | - | 07:35 | - | - | - | - |
Johnsrudgata | - | - | 06:35 | - | - | 07:06 | - | - | 07:36 | - | - | - | - |
Kirkebyveien | - | - | 06:36 | - | - | 07:08 | - | - | 07:38 | - | - | - | - |
Sentralen | - | - | 06:37 | - | - | 07:08 | - | - | 07:38 | - | - | - | - |
Trulsrud | - | - | 06:38 | - | - | 07:09 | - | - | 07:39 | - | - | - | - |
Slalåmveien | - | - | 06:39 | - | - | 07:11 | - | - | 07:41 | - | - | - | - |
Eineveien | - | - | 06:40 | - | - | 07:12 | - | - | 07:42 | - | - | - | - |
Skarvaveien | - | - | 06:41 | - | - | 07:14 | - | - | 07:44 | - | - | - | - |
Gullhaug | 06:09 | 06:24 | - | 06:39 | 06:54 | - | 07:09 | 07:24 | - | 07:39 | 07:54 | 08:09 | 08:24 |
Gruvemyra | 06:09 | 06:24 | - | 06:39 | 06:54 | - | 07:09 | 07:24 | - | 07:39 | 07:54 | 08:09 | 08:24 |
Grinda | 06:10 | 06:25 | - | 06:40 | 06:55 | - | 07:11 | 07:26 | - | 07:41 | 07:56 | 08:11 | 08:26 |
Sleiverudåsen | 06:11 | 06:26 | - | 06:41 | 06:56 | - | 07:12 | 07:27 | - | 07:42 | 07:57 | 08:12 | 08:27 |
Guldbrandslia | 06:12 | 06:27 | 06:43 | 06:42 | 06:57 | 07:17 | 07:13 | 07:28 | 07:47 | 07:43 | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Nedre Toppenhaug | 06:12 | 06:27 | 06:44 | 06:42 | 06:57 | 07:17 | 07:13 | 07:28 | 07:47 | 07:43 | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Øvre Toppenhaug | 06:14 | 06:29 | 06:45 | 06:44 | 06:59 | 07:20 | 07:15 | 07:30 | 07:50 | 07:45 | 08:00 | 08:15 | 08:30 |
Åsterud | 06:16 | 06:31 | 06:47 | 06:46 | 07:01 | 07:22 | 07:18 | 07:33 | 07:52 | 07:48 | 08:03 | 08:18 | 08:33 |
Haslum Skole | 06:18 | 06:33 | 06:49 | 06:48 | 07:03 | 07:24 | 07:20 | 07:35 | 07:54 | 07:50 | 08:05 | 08:20 | 08:35 |
Øygardveien | 06:19 | 06:34 | 06:51 | 06:49 | 07:05 | 07:26 | 07:22 | 07:37 | 07:56 | 07:52 | 08:07 | 08:22 | 08:37 |
Lysaker Stasjon | 06:22 | 06:37 | 06:54 | 06:52 | 07:08 | 07:29 | 07:25 | 07:40 | 07:59 | 07:55 | 08:10 | 08:25 | 08:40 |
Vækerø | 06:24 | 06:39 | 06:55 | 06:54 | 07:11 | 07:32 | 07:27 | 07:42 | 08:02 | 07:57 | 08:12 | 08:27 | 08:42 |
Sjølyst | 06:26 | 06:41 | 06:58 | 06:56 | 07:13 | 07:35 | 07:30 | 07:45 | 08:05 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 |
Vika Atrium | 06:28 | 06:43 | 07:00 | 06:58 | 07:16 | 07:37 | 07:33 | 07:48 | 08:07 | 08:03 | 08:18 | 08:33 | 08:48 |
Nationaltheatret | 06:30 | 06:45 | 07:02 | 07:00 | 07:18 | 07:39 | 07:35 | 07:50 | 08:09 | 08:05 | 08:20 | 08:35 | 08:50 |
Ruter Bus timeplan - 150E (Nationaltheatret)
Ruter Bus timeplan for 150E ruten, Nationaltheatret, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bykrysset stasjon til Nationaltheatret stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Ruter timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 150E, fra Bykrysset til Nationaltheatret, daglig ved midnatt.