156
156 - Tvedestrand - Korr. Arendal Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Åmli Busstasjon | 07:05 | 09:20 |
Århuskleiva | 07:07 | 09:22 |
Tveitkrysset | 07:10 | 09:25 |
Vallekilen | 07:12 | 09:27 |
Liane | 07:14 | 09:29 |
Kløvfjell | 07:16 | 09:31 |
Simonstad Vest | 07:20 | 09:35 |
Simonstad | 07:22 | 09:37 |
Lien | 07:24 | 09:39 |
Storbrua | 07:26 | 09:41 |
Gjeruldstad | 07:28 | 09:43 |
Nelaugkrysset | 07:30 | 09:45 |
Hovde | 07:31 | 09:46 |
Kollen | 07:34 | 09:49 |
Tislandsbrua | 07:36 | 09:51 |
Flatenveien | 07:37 | 09:52 |
Nylund | 07:39 | 09:54 |
Mosberg | 07:40 | 09:55 |
Grasåsen | 07:42 | 09:57 |
Selåsvatn | 07:43 | 09:58 |
Solbakken | 07:45 | 10:00 |
Ormshammerveien | 07:46 | 10:01 |
Selås | 07:47 | 10:02 |
Nordtjenn | 07:50 | 10:04 |
Åsheim | 07:52 | 10:05 |
Seland | 07:54 | 10:07 |
Vegarheim | 07:56 | 10:09 |
Ubergsmoen Vest | 07:59 | 10:12 |
Ubergsmoen | 08:00 | 10:12 |
Grasåslia | 08:02 | 10:14 |
Svinvika | 08:02 | 10:14 |
Blautkjerr | 08:03 | 10:15 |
Fidalen | 08:04 | 10:16 |
Bunæs | 08:07 | 10:18 |
Vassenden Nord | 08:09 | 10:20 |
Vassenden | 08:10 | 10:21 |
Stormo | 08:13 | 10:23 |
Lillemo | 08:15 | 10:25 |
Nes Verk | 08:17 | 10:27 |
Nesgrenda | 08:18 | 10:27 |
Nes | 08:19 | 10:28 |
Stornes | 08:21 | 10:30 |
Lilleholtveien | 08:23 | 10:31 |
Fiansvingen | 08:24 | 10:33 |
Grenstøl Bussterminal | 08:27 | 10:35 |
Gladstadtjenn | 08:30 | 10:37 |
Tvedestrand Vgs. | 08:32 | 10:39 |
Vestervei | 08:33 | 10:40 |
Tvedestrand Øvre Torv | 08:34 | 10:41 |
Albukjær | 08:39 | - |
Tjennaparken | 08:40 | - |
Lyngmyrhallen | 08:38 | - |
Fjærkleivene | - | 10:42 |
Bergsmyr | - | 10:43 |
søndag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Åmli Busstasjon | 19:20 |
Århuskleiva | 19:22 |
Tveitkrysset | 19:25 |
Vallekilen | 19:27 |
Liane | 19:29 |
Kløvfjell | 19:31 |
Simonstad Vest | 19:35 |
Simonstad | 19:37 |
Lien | 19:39 |
Storbrua | 19:41 |
Gjeruldstad | 19:43 |
Nelaugkrysset | 19:45 |
Hovde | 19:46 |
Kollen | 19:49 |
Tislandsbrua | 19:51 |
Flatenveien | 19:52 |
Nylund | 19:54 |
Mosberg | 19:55 |
Grasåsen | 19:57 |
Selåsvatn | 19:58 |
Solbakken | 20:00 |
Ormshammerveien | 20:01 |
Selås | 20:02 |
Nordtjenn | 20:04 |
Åsheim | 20:05 |
Seland | 20:07 |
Vegarheim | 20:08 |
Ubergsmoen Vest | 20:11 |
Ubergsmoen | 20:11 |
Grasåslia | 20:13 |
Svinvika | 20:13 |
Blautkjerr | 20:13 |
Fidalen | 20:15 |
Bunæs | 20:17 |
Vassenden Nord | 20:18 |
Vassenden | 20:19 |
Stormo | 20:21 |
Lillemo | 20:23 |
Nes Verk | 20:25 |
Nesgrenda | 20:25 |
Nes | 20:26 |
Stornes | 20:27 |
Lilleholtveien | 20:29 |
Fiansvingen | 20:30 |
Grenstøl Bussterminal | 20:32 |
Gladstadtjenn | 20:34 |
Tvedestrand Vgs. | 20:36 |
Vestervei | 20:37 |
Tvedestrand Øvre Torv | 20:38 |
Fjærkleivene | 20:39 |
Bergsmyr | 20:40 |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 156 (Tvedestrand - Korr. Arendal)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 156 ruten, Tvedestrand - Korr. Arendal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Åmli Busstasjon stasjon til Bergsmyr stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 156, fra Åmli til Tvedestrand, daglig ved midnatt.