1602
1602 - Høyjord-Heimdal Tidsplan
onsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Andebu Skole | 13:10 |
Olleveien | 13:10 |
Møylandveien | 13:11 |
Døvlehamna | 13:12 |
Døvle Sag | 13:14 |
Døvlebakken | 13:15 |
Døvle | 13:16 |
Lerskall | 13:17 |
Berg | 13:18 |
Stålerødvannet | 13:19 |
Stålerød | 13:20 |
Bråvoll | 13:21 |
Bråvoll Veikryss | 13:23 |
Leirdal | 13:24 |
Vegger | 13:26 |
Hallenstvedt | 13:28 |
Nes | 13:30 |
Skrellstad | 13:32 |
Kleppan Nesveien | 13:34 |
Bøen | 13:35 |
Stigen | 13:37 |
Bøen Skole | 13:37 |
Skaug | 13:39 |
Berg Høyjord | 13:40 |
Moafeltet | 13:41 |
Høyjord | 13:43 |
Høyjordenga | 13:44 |
Heimdal | 13:45 |
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan - 1602 (Høyjord-Heimdal)
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan for 1602 ruten, Høyjord-Heimdal, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Andebu Skole stasjon til Heimdal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vestfold Kollektivtrafikk as timeplan.