1946 - Fjære Skole - Fevik Skole Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Taule | 07:30 |
Kroken Skole | 07:32 |
Teglverkveien | 07:33 |
Tørvolt | 07:36 |
Tørvolt Syd | 07:37 |
Teglverkveien | 07:38 |
Kroken | 07:39 |
Kroklia | 07:41 |
Krokmoen | 07:42 |
Lundeheia | 07:44 |
Lunde | 07:46 |
Strubru | 07:47 |
Esketveit | 07:50 |
Grosvold | 07:51 |
Lia | 07:52 |
Lia Gamleveien | 07:53 |
Håbbestad | 07:55 |
Nilsesvoll | 07:58 |
Håbbestad | 08:01 |
Temse Gamleveien | 08:04 |
Konnestad | 08:05 |
Temse | 08:06 |
Bringsvær | 08:08 |
Temseveien | 08:09 |
Bringsværmoen | 08:11 |
Verpet | 08:12 |
Moyveien | 08:14 |
Moy Moner | 08:15 |
Hausland | 08:17 |
Strandtoppen | 08:18 |
Strandsvingen | 08:19 |
Fevik Nedre | 08:21 |
Fevik Øvre | 08:22 |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 1946 (Fjære Skole - Fevik Skole)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 1946 ruten, Fjære Skole - Fevik Skole, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Taule stasjon til Feviktoppen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan.