21 - Sævollen Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
St. Olavs Plass | 00:40 | 01:00 |
Dronning Sonjas Plass | 00:40 | 01:00 |
Apotekertorget | 00:40 | 01:00 |
Pensjonisten | 00:41 | 01:01 |
Kirkegata | 00:42 | 01:02 |
Betania | 00:43 | 01:03 |
Steinvågbakken | 00:43 | 01:03 |
Hjelset | 00:44 | 01:04 |
Tuenesvegen | 00:45 | 01:05 |
Skarbøvika | 00:45 | 01:05 |
Osane | 00:46 | 01:06 |
Kleivane | 00:47 | 01:07 |
Kleivane Tankanlegg | 00:48 | 01:08 |
Hessatun | 00:49 | 01:09 |
Hessa Bedehus | 00:50 | 01:10 |
Hessa Mat | 00:51 | 01:11 |
Slinningen Syd | 00:52 | 01:12 |
Slinningsodden | 00:53 | 01:13 |
Slinningen Syd | 00:54 | 01:14 |
Hessa Mat | 00:55 | 01:15 |
Hessa Bedehus | 00:56 | 01:16 |
Hessatun | 00:56 | 01:16 |
Hessa Skole | 00:57 | 01:17 |
Solnørdal | 00:58 | 01:18 |
Korsvika Terrasse | 00:59 | 01:19 |
Sævollen | 01:00 | 01:20 |
FRAM Bus timeplan - 21 (Sævollen)
FRAM Bus timeplan for 21 ruten, Sævollen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra St. Olavs Plass stasjon til Sævollen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte FRAM timeplan.