210
210 - Nyvoll Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Alta Sentrum | 16:10 |
Alta Helsesenter | 16:11 |
Kvilekrysset | 16:13 |
Finnmarkshallen | 16:14 |
Alta Rådhus | 16:16 |
Polhøyden | 16:18 |
Storbakken | 16:19 |
Betongveien | 16:21 |
Altagård | 16:23 |
Elvebakken Vest | 16:24 |
Elvebakken Sentrum | 16:25 |
Flåten | 16:26 |
Storeng | 16:28 |
Kronstadbakken | 16:29 |
Kronstad | 16:30 |
Tørrfossen | 16:32 |
Sagastien | 16:32 |
Sagatun | 16:34 |
Nerskogen | 16:37 |
Latharimoen | 16:38 |
Rafsbotn Skole | 16:44 |
Rafsbotn | 16:44 |
Várás | 16:46 |
Nyeng | 16:56 |
Leirbotn | 16:59 |
Landgudnesbakken | 17:01 |
Leirbotn Oppvekstsenter | 17:03 |
Mikkelsby | 17:06 |
Skillefjordbotn | 17:10 |
Storekorsnes | 17:18 |
Nyvoll Ferjekai | 17:24 |
Snelandia Bus timeplan - 210 (Nyvoll)
Snelandia Bus timeplan for 210 ruten, Nyvoll, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Alta Sentrum stasjon til Nyvoll Ferjekai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Snelandia timeplan.