214 - Kvelde-Larvik Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Svarstad Bussgarasjen | 09:00 |
Svarstad | 09:00 |
Sletta | 09:01 |
Askjemhellinga Borgen | 09:03 |
Askjemhellinga Gjerden | 09:04 |
Kallerud | 09:05 |
Kurstad Lågendalsveien | 09:07 |
Gjetrang | 09:09 |
Smokkstad Nord | 09:11 |
Smokkstad Syd | 09:13 |
Engelstad | 09:15 |
Gåserud | 09:18 |
Eide | 09:20 |
Styrvoll | 09:22 |
Svartangveien | 09:24 |
Dalen Hanevoll | 09:25 |
Hanevoll | 09:28 |
Steinsholt | 09:30 |
Steinsholt Stranda | 09:32 |
Steinsholtmoen | 09:34 |
Røsholtmoen | 09:36 |
Berganmoen | 09:38 |
Berganmoen Industri | 09:41 |
Rambo | 09:43 |
Rien | 09:45 |
Hvåra Kryss | 09:47 |
Odberg Nord | 09:49 |
Odberg Irgens | 09:51 |
Odberg Granborg | 09:52 |
Odbergmoen | 09:54 |
Rimstadmoen | 09:57 |
Rimstad | 09:59 |
Norkvelde Nord | 10:02 |
Norkvelde Syd | 10:03 |
Åsheim Lågendalsveien | 10:04 |
Norheim | 10:06 |
Grindbakken | 10:07 |
Kvelde Bil Og Traktor | 10:09 |
Kvelde Kirke | 10:11 |
Kvelde Sykehjem | 10:12 |
Fosserødåsen | 10:13 |
Brattåsfeltet | 10:14 |
Kvelde Gylnaveien | 10:15 |
Briskemoen | 10:16 |
Kvelde Moe | 10:17 |
Gjone | 10:18 |
Lindås | 10:20 |
Gjone Krysset | 10:21 |
Gjone Vekta | 10:23 |
Gjønnes | 10:24 |
Bjerke Nord | 10:26 |
Bjerke Syd | 10:28 |
Bjerke Skytterbanen | 10:29 |
Lauvemoa | 10:32 |
Lauve | 10:34 |
Lunde Nord | 10:37 |
Lunde Syd | 10:38 |
Skauen Jomfruøya | 10:41 |
Hedrum Pukkverk | 10:42 |
Bommestad Nord | 10:45 |
Kverken | 10:46 |
Stubberød | 10:47 |
Knausen | 10:49 |
Østli | 10:50 |
Nordbyen | 10:51 |
Nanset | 10:52 |
Nanset Skole | 10:53 |
Skrivergården | 10:54 |
Larvik Bibliotek | 10:56 |
Larvik Sentrumsterminal | 10:56 |
Prinsegata | 10:58 |
Larvik Stasjon | 10:58 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 |
---|---|---|---|---|---|
Skjerven | 06:40 | - | - | - | 17:10 |
Åsly Lågendalsveien | 06:41 | - | - | - | 17:12 |
Blåland | 06:42 | - | - | - | 17:13 |
Brufoss | 06:45 | - | - | - | 17:17 |
Pinnestad | 06:47 | - | - | - | - |
Bonstad | 06:48 | - | - | - | - |
Kalleberg | 06:50 | - | - | - | - |
Pålerønningen | - | - | - | - | 17:20 |
Hole Lågendalsveien | - | - | - | - | 17:21 |
Røsbekk | 06:51 | - | - | - | - |
Lindsverk | 06:52 | - | - | - | - |
Hukstrøm Bru | 06:53 | - | - | - | - |
Lardal Skole | 06:54 | - | - | - | - |
Lardal Ungdomsskole | 06:55 | - | - | - | - |
Svarstad Bussgarasjen | 06:56 | 08:20 | 12:30 | 14:20 | 17:24 |
Svarstad | 06:56 | 08:20 | 12:30 | 14:20 | 17:24 |
Sletta | 06:57 | 08:21 | 12:31 | 14:21 | 17:25 |
Askjemhellinga Borgen | 06:58 | 08:23 | 12:32 | 14:22 | 17:27 |
Askjemhellinga Gjerden | 06:59 | 08:24 | 12:33 | 14:23 | 17:28 |
Kallerud | 07:00 | 08:25 | 12:34 | 14:24 | 17:29 |
Kurstad Lågendalsveien | 07:01 | 08:27 | 12:36 | 14:26 | 17:31 |
Gjetrang | 07:04 | 08:29 | 12:37 | 14:27 | 17:33 |
Smokkstad Nord | 07:06 | 08:31 | 12:39 | 14:29 | 17:35 |
Smokkstad Syd | 07:07 | 08:33 | 12:40 | 14:30 | 17:37 |
Engelstad | 07:09 | 08:35 | 12:42 | 14:32 | 17:39 |
Gåserud | 07:13 | 08:38 | 12:45 | 14:35 | 17:42 |
Eide | 07:15 | 08:40 | 12:47 | 14:37 | 17:44 |
Styrvoll | 07:17 | 08:42 | 12:48 | 14:38 | 17:46 |
Svartangveien | 07:18 | 08:44 | 12:50 | 14:40 | 17:48 |
Dalen Hanevoll | 07:20 | 08:45 | 12:51 | 14:41 | 17:49 |
Hanevoll | 07:23 | 08:48 | 12:53 | 14:43 | 17:52 |
Steinsholt | 07:25 | 08:50 | 12:55 | 14:45 | 17:55 |
Steinsholt Stranda | 07:27 | 08:52 | 12:57 | 14:47 | 17:56 |
Steinsholtmoen | 07:29 | 08:54 | 12:59 | 14:49 | 17:59 |
Røsholtmoen | 07:31 | 08:56 | 13:00 | 14:50 | 18:01 |
Berganmoen | 07:33 | 08:58 | 13:02 | 14:52 | 18:02 |
Berganmoen Industri | 07:35 | 09:01 | 13:04 | 14:54 | 18:05 |
Rambo | 07:38 | 09:03 | 13:06 | 14:56 | 18:07 |
Rien | 07:40 | 09:05 | 13:08 | 14:58 | 18:10 |
Hvåra Kryss | 07:42 | 09:07 | 13:09 | 14:59 | 18:11 |
Odberg Nord | 07:44 | 09:09 | 13:11 | 15:01 | 18:13 |
Odberg Irgens | 07:45 | 09:11 | 13:12 | 15:02 | 18:15 |
Odberg Granborg | 07:47 | 09:12 | 13:14 | 15:04 | 18:17 |
Odbergmoen | 07:49 | 09:14 | 13:15 | 15:06 | 18:18 |
Rimstadmoen | 07:51 | 09:17 | 13:17 | 15:08 | 18:21 |
Rimstad | 07:54 | 09:19 | 13:19 | 15:11 | 18:24 |
Norkvelde Nord | 07:56 | 09:22 | 13:21 | 15:13 | 18:26 |
Norkvelde Syd | 07:58 | 09:24 | 13:23 | 15:15 | 18:28 |
Åsheim Lågendalsveien | 08:00 | 09:25 | 13:24 | 15:17 | 18:29 |
Norheim | 08:02 | 09:27 | 13:26 | 15:19 | 18:31 |
Grindbakken | 08:03 | 09:29 | 13:27 | 15:20 | 18:33 |
Kvelde Bil Og Traktor | 08:05 | 09:31 | 13:29 | 15:22 | 18:35 |
Kvelde Kirke | 08:07 | 09:32 | 13:30 | 15:24 | 18:36 |
Fosserødåsen | 08:10 | 09:35 | 13:32 | 15:27 | 18:39 |
Brattåsfeltet | 08:10 | 09:36 | 13:33 | 15:27 | 18:40 |
Kvelde Skole | 08:12 | 09:37 | 13:34 | 15:29 | 18:41 |
Kvelde Gylnaveien | 08:12 | 09:38 | 13:35 | 15:30 | 18:42 |
Briskemoen | 08:13 | 09:39 | 13:35 | 15:30 | 18:43 |
Kvelde Moe | 08:14 | 09:39 | 13:36 | 15:31 | 18:43 |
Gjone | 08:16 | 09:41 | 13:38 | 15:33 | 18:46 |
Lindås | 08:18 | 09:43 | 13:39 | 15:35 | 18:47 |
Gjone Krysset | 08:19 | 09:45 | 13:40 | 15:36 | 18:49 |
Gjone Vekta | 08:21 | 09:46 | 13:42 | 15:38 | 18:51 |
Gjønnes | 08:23 | 09:48 | 13:44 | 15:40 | 18:53 |
Bjerke Nord | 08:26 | 09:51 | 13:46 | 15:43 | 18:55 |
Bjerke Syd | 08:27 | 09:53 | 13:47 | 15:44 | 18:57 |
Bjerke Skytterbanen | 08:29 | 09:55 | 13:49 | 15:46 | 18:59 |
Lauvemoa | 08:32 | 09:58 | 13:51 | 15:49 | 19:02 |
Lauve | 08:35 | 10:01 | 13:54 | 15:52 | 19:05 |
Lunde Nord | 08:38 | 10:03 | 13:56 | 15:55 | 19:08 |
Lunde Syd | 08:40 | 10:05 | 13:58 | 15:57 | 19:10 |
Skauen Jomfruøya | 08:43 | 10:07 | 14:00 | 16:00 | 19:12 |
Hedrum Pukkverk | 08:45 | 10:08 | 14:01 | 16:02 | 19:14 |
Bommestad Nord | 08:48 | 10:11 | 14:04 | 16:05 | 19:17 |
Kverken | 08:49 | 10:12 | 14:05 | 16:06 | 19:19 |
Stubberød | 08:51 | 10:14 | 14:07 | 16:08 | 19:20 |
Knausen | 08:53 | 10:15 | 14:08 | 16:10 | 19:22 |
Østli | 08:54 | 10:16 | 14:09 | 16:11 | 19:24 |
Nordbyen | 08:55 | 10:17 | 14:10 | 16:12 | 19:25 |
Nanset | 08:57 | 10:18 | 14:11 | 16:14 | 19:26 |
Nanset Skole | 08:58 | 10:19 | 14:12 | 16:15 | 19:27 |
Skrivergården | 08:59 | 10:20 | 14:14 | 16:16 | 19:29 |
Larvik Bibliotek | 09:01 | 10:22 | 14:15 | 16:18 | 19:30 |
Larvik Sentrumsterminal | 09:02 | 10:23 | 14:16 | 16:19 | 19:31 |
Prinsegata | 09:03 | 10:24 | 14:17 | 16:20 | 19:33 |
Larvik Stasjon | 09:03 | 10:24 | 14:17 | 16:20 | 19:33 |
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan - 214 (Kvelde-Larvik)
Vestfold Kollektivtrafikk as Bus timeplan for 214 ruten, Kvelde-Larvik, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skjerven stasjon til Larvik Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vestfold Kollektivtrafikk as timeplan.