302 - Skulerute Via Seim Skule Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Haukås Snuplass | 07:38 |
Feste Bussgarasje | 07:40 |
Bergfjord Nord | 07:42 |
Bergfjord Sør | 07:43 |
Langenes | 07:45 |
Skotsund | 07:47 |
Tofting Lurevegen | 07:49 |
Lygra Sør | 07:53 |
Brusundet | 07:53 |
Lygra Indre | 07:55 |
Lygra Kyrkje | 07:57 |
Lygra | 07:57 |
Lygra Nord | 07:59 |
Lygra Snuplass | 07:59 |
Lygra Nord | 08:00 |
Lygra | 08:01 |
Lygra Kyrkje | 08:01 |
Lygra Indre | 08:03 |
Brusundet | 08:05 |
Lygra Sør | 08:05 |
Tofting Lurevegen | 08:09 |
Tofting Nord | 08:11 |
Tofting Sør | 08:12 |
Myksvoll Nord | 08:13 |
Myksvoll Sør | 08:13 |
Bergås Kryss | 08:14 |
Myksvoll Kryss | 08:16 |
Myksvoll | 08:17 |
Litleokse Nord | 08:19 |
Litleokse Sør | 08:20 |
Mykletun | 08:21 |
Valle | 08:23 |
Monstad Nord | 08:26 |
Monstad Sør | 08:26 |
Monstadmarka | 08:28 |
Lie Nord | 08:31 |
Lie Sør | 08:32 |
Garvik | 08:34 |
Fiskeset | 08:35 |
Hoplandstølen | 08:36 |
Hopland Kryss | 08:37 |
Seim Skule | 08:38 |
Skyss Bus timeplan - 302 (Skulerute Via Seim Skule)
Skyss Bus timeplan for 302 ruten, Skulerute Via Seim Skule, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Haukås Snuplass stasjon til Seim Skule stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.