307 - Flå/Nesbyen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Sokna | 16:15 |
Kommunegrense Krødsherad/Flå | 16:29 |
Lindelia | 16:33 |
Hansbråten | 16:36 |
Leknes | 16:39 |
Geigernes | 16:41 |
Tromaldstøa | 16:43 |
Gulsvik Stasjon | 16:45 |
Gulsvik Gård | 16:47 |
Gamle Sentralen | 16:49 |
Roppe Bru | 16:52 |
Listøen | 16:54 |
Stranden | 16:56 |
Hellerud | 16:59 |
Ytre Voll | 17:01 |
Rud | 17:04 |
Flå Sentrum | 17:07 |
Flå Stasjon | 17:08 |
Heiengen | 17:12 |
Gaptjern | 17:14 |
Brakar Bus timeplan - 307 (Flå/Nesbyen)
Brakar Bus timeplan for 307 ruten, Flå/Nesbyen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sokna stasjon til Gaptjern stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 307, fra Ringerike til Flå, daglig ved midnatt.