32
32 - Kvadraturen Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Høietun Snuplass | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 |
Høietun 244 | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 |
Høietun | 07:43 | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:43 |
Høietun Nedre | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:45 | 16:45 |
Høie | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:45 |
Liberg | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:47 | 16:47 |
Mosby | 07:49 | 08:49 | 09:49 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:49 | 16:49 |
Mosby Ringvei | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:50 | 16:50 |
Augland | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | 15:53 | 16:53 |
Hommeren | 07:54 | 08:54 | 09:54 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:54 | 16:54 |
Sandbakken | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:56 | 16:56 |
Sagebakken | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 15:56 | 16:56 |
Ytre Strai | 07:59 | 08:59 | 09:59 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:59 | 16:59 |
Kleiva | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 16:00 | 17:00 |
Langemyr Nord | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 | 16:02 | 17:02 |
Bymoen | 08:04 | 09:04 | 10:04 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:04 | 17:04 |
Glitre | 08:07 | 09:07 | 10:06 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:07 | 17:07 |
Dalane | 08:09 | 09:09 | 10:07 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 | 15:05 | 16:09 | 17:09 |
Krossen | 08:11 | 09:11 | 10:09 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:07 | 16:11 | 17:11 |
Elisenhøy | 08:12 | 09:12 | 10:10 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 15:08 | 16:12 | 17:12 |
Klappane | 08:14 | 09:14 | 10:11 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:10 | 16:14 | 17:14 |
Grimsbrua | 08:15 | 09:15 | 10:13 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:11 | 16:15 | 17:15 |
Bryggeriet | 08:16 | 09:16 | 10:13 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:12 | 16:16 | 17:16 |
Kirkegården | 08:17 | 09:17 | 10:14 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:13 | 16:17 | 17:17 |
Henrik Wergelands Gate | 08:18 | 09:18 | 10:15 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:15 | 16:18 | 17:18 |
Gyldengården | 08:19 | 09:19 | 10:16 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:16 | 16:19 | 17:19 |
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan - 32 (Kvadraturen)
Agder Kollektivtrafikk AS Bus timeplan for 32 ruten, Kvadraturen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Høietun Snuplass stasjon til Gyldengården stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Agder Kollektivtrafikk AS timeplan.