363 - Trøimhallen Tidsplan
onsdag og fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Grøndalen | 07:40 |
Grøndalen Kraftstasjon | 07:42 |
Golf-Hemsedal | 07:44 |
Solheisen | 07:47 |
Hydalsvegen | 07:49 |
Muren | 07:52 |
Vøllo | 07:56 |
Tømmervold | 07:57 |
Tuv Kryss | 07:59 |
Rjukandefoss | 08:02 |
Venås Bru | 08:04 |
Lio Nordre Kryss | 08:08 |
Tuv | 08:21 |
Huso | 08:11 |
Lio Søre Kryss | 08:13 |
Venås Bru | 08:17 |
Rjukandefoss | 08:19 |
Hemsedal Skisenter Rv. 52 | 08:24 |
Hulbakveien Kryss | 08:25 |
Bekkedalen | 08:27 |
Hemsedal Sentrum | 08:30 |
mandag, tirsdag og torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Grøndalen | 07:40 | 15:10 |
Grøndalen Kraftstasjon | 07:42 | 15:12 |
Golf-Hemsedal | 07:44 | 15:14 |
Solheisen | 07:47 | 15:17 |
Hydalsvegen | 07:49 | 15:19 |
Muren | 07:52 | 15:22 |
Vøllo | 07:56 | 15:26 |
Tømmervold | 07:57 | 15:27 |
Tuv Kryss | 07:59 | 15:29 |
Rjukandefoss | 08:02 | - |
Venås Bru | 08:04 | - |
Lio Nordre Kryss | 08:08 | - |
Tuv | 08:21 | - |
Huso | 08:11 | - |
Lio Søre Kryss | 08:13 | - |
Venås Bru | 08:17 | - |
Rjukandefoss | 08:19 | - |
Hemsedal Skisenter Rv. 52 | 08:24 | 15:31 |
Hulbakveien Kryss | 08:25 | 15:32 |
Bekkedalen | 08:27 | 15:35 |
Hemsedal Sentrum | 08:30 | 15:37 |
Trøimhallen | - | 15:38 |
Brakar Bus timeplan - 363 (Trøimhallen)
Brakar Bus timeplan for 363 ruten, Trøimhallen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Grøndalen stasjon til Trøimhallen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Brakar timeplan.