370 - Krakhella Kai Tidsplan
søndag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Daløy Ferjekai | 16:30 |
Dalesund | 16:33 |
Solnes Kryss | 16:34 |
Ytre Steinsund | 16:36 |
Steinsund | 16:37 |
Indre Steinsund | 16:38 |
Leirvåg | 16:40 |
Håneset | 16:42 |
Hardbakke | 16:43 |
Hardbakke Kai | 16:44 |
Lia Kryss | 16:47 |
Hop | 16:49 |
Ingebergvika | 16:50 |
Engelia | 16:52 |
Solund Verft | 16:53 |
Pollen | 16:54 |
Pollenvika | 16:56 |
Nessa | 17:00 |
Gylta | 17:03 |
Eide | 17:05 |
Eidevågen Kryss | 17:07 |
Hagen Ytre | 17:10 |
Hagen | 17:11 |
Hagelv | 17:14 |
Hersvik Kryss | 17:15 |
Eilund | 17:18 |
Dumba | 17:20 |
Krakhellehøgda | 17:22 |
Krakhella Kai | 17:24 |
Skyss Bus timeplan - 370 (Krakhella Kai)
Skyss Bus timeplan for 370 ruten, Krakhella Kai, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Daløy Ferjekai stasjon til Krakhella Kai stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.