4 - Langevåg Korr. Sulesund Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 |
---|---|---|---|---|---|
Moa Trafikkterminal | 07:10 | 08:45 | 13:45 | 15:15 | 18:15 |
Spjelkavikskiftet | 07:11 | 08:46 | 13:46 | 15:16 | 18:16 |
Spjelkavik Sentrum | 07:12 | 08:47 | 13:47 | 15:17 | 18:17 |
Porten | 07:13 | 08:48 | 13:48 | 15:18 | 18:18 |
Urdalen | 07:15 | 08:50 | 13:50 | 15:20 | 18:20 |
Vegsund | 07:17 | 08:52 | 13:51 | 15:22 | 18:22 |
Veibust | 07:19 | 08:54 | 13:53 | 15:24 | 18:24 |
Solavågen Ferjekai | 07:24 | 08:59 | 13:56 | 15:29 | 18:29 |
Sundeskiftet | 07:25 | 09:00 | 13:57 | 15:30 | 18:30 |
Leirvåg | 07:27 | 09:02 | 13:59 | 15:32 | 18:32 |
Solavågseidet | 07:29 | 09:04 | 14:01 | 15:34 | 18:34 |
Solevåg Barneskole | 07:30 | 09:05 | 14:02 | 15:35 | 18:35 |
Bjørkavåg Kryss | 07:31 | 09:06 | 14:03 | 15:36 | 18:36 |
Vikane | 07:33 | 09:08 | 14:04 | 15:38 | 18:38 |
Furneset | 07:35 | 09:10 | 14:05 | 15:40 | 18:40 |
Måseide Skule | 07:36 | 09:11 | 14:07 | 15:41 | 18:41 |
Mauseidvåg | 07:37 | 09:12 | 14:07 | 15:42 | 18:42 |
Raudåna | 07:38 | 09:13 | 14:09 | 15:43 | 18:43 |
Simabakken | 07:40 | 09:15 | 14:10 | 15:45 | 18:45 |
Rørstad | 07:41 | 09:16 | 14:11 | 15:46 | 18:46 |
Valesvingen | 07:42 | 09:17 | 14:12 | 15:47 | 18:47 |
Valedekta | 07:43 | 09:18 | 14:12 | 15:48 | 18:48 |
Fiskarstrand Skule | 07:44 | 09:19 | 14:14 | 15:49 | 18:49 |
Fiskarstrand | 07:45 | 09:20 | 14:15 | 15:50 | 18:50 |
Erdal | 07:47 | 09:22 | 14:16 | 15:52 | 18:52 |
Djupvika | 07:48 | 09:23 | 14:17 | 15:53 | 18:53 |
Vedde Sildolje | 07:50 | 09:25 | 14:18 | 15:55 | 18:55 |
Vedde | 07:51 | 09:26 | 14:20 | 15:56 | 18:56 |
Holskrysset | 07:53 | 09:28 | 14:21 | 15:58 | 18:58 |
Holen | 07:54 | 09:29 | 14:22 | 15:59 | 18:59 |
Sula Ungdomsskule | 07:56 | 09:31 | 14:23 | 16:01 | 19:01 |
Kirkekrysset | 07:57 | 09:32 | 14:25 | 16:02 | 19:02 |
Djupdalen | 07:59 | 09:34 | 14:26 | 16:04 | 19:04 |
Torget | 08:00 | 09:35 | 14:27 | 16:05 | 19:05 |
FRAM Bus timeplan - 4 (Langevåg Korr. Sulesund)
FRAM Bus timeplan for 4 ruten, Langevåg Korr. Sulesund, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Moa Trafikkterminal stasjon til Lerheimskaia stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte FRAM timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 4, fra Ålesund til Sula, daglig ved midnatt.