426 - Seval-Tobru-Skysstasjonen Tidsplan
fredag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Grande Skole | 13:35 |
Mjølkevegen | 13:36 |
Mælum Vardalsvegen | 13:39 |
Føllingstad | 13:40 |
Svea | 13:42 |
Solum | 13:43 |
Fjellet | 13:44 |
Ringås | 13:45 |
Vardal Kirke | 13:47 |
Alm | 13:49 |
Ålstad | 13:51 |
Rustad Vardalsvegen | 13:53 |
Mustad Sør | 13:54 |
Mustad Nord | 13:55 |
Limoset | 13:57 |
Fuglerud | 13:59 |
Hornås | 14:00 |
Snuggerud | 14:03 |
Sedal | 14:05 |
Seval | 14:06 |
Borgen | 14:09 |
Stangstuguhøgda | 14:11 |
Dølstua | 14:13 |
Lundgård | 14:17 |
Tobru Snuplass Fagernesvegen | 14:18 |
Tobru Odnesvegen | 14:20 |
Varde Idrettsplass | 14:20 |
Foss | 14:21 |
Bybrua | 14:23 |
Elvsvevegen | 14:24 |
Engelstad Bybrua | 14:26 |
Nyset | 14:27 |
Skarpsno | 14:30 |
Myrvegen | 14:31 |
Fathøgda | 14:33 |
Malerstuen | 14:34 |
Hunndalen | 14:36 |
Lillekollen | 14:37 |
Vardal Idrettsplass | 14:38 |
Brusvehagen | 14:39 |
Mustad Fabrikker | 14:40 |
Hans Mustads Gate | 14:41 |
Fengselssletta | 14:43 |
Fahlstrøms Plass | 14:44 |
Gjøvik Skysstasjon | 14:44 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 426 (Seval-Tobru-Skysstasjonen)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 426 ruten, Seval-Tobru-Skysstasjonen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Grande Skole stasjon til Gjøvik Skysstasjon stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.