456
456 - Grymyr Tidsplan
tirsdag til torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Hadeland Videregående Skole | - | 13:37 |
Gran Stasjon | 07:10 | 13:38 |
Jarhaug | 07:12 | 13:40 |
Hvattumsvingen | 07:15 | 13:43 |
Sannesvingen | 07:18 | 13:45 |
Helmen | 07:20 | 13:47 |
Pleiehjemmet | 07:22 | 13:48 |
Mellerud | 07:24 | 13:50 |
Mo | 07:26 | 13:52 |
Knarudkrysset Asvo | 07:29 | - |
Knarudkrysset Asvo | - | 13:54 |
Foss | - | 13:56 |
Grinder | - | 13:58 |
Falang | 07:31 | - |
Gautveit | 07:32 | - |
Skattum | 07:34 | - |
Klæstadmølla | - | 13:59 |
Kittelsrudkrysset | 07:37 | - |
Bjella | 07:39 | - |
Bjellatoppen | 07:40 | - |
Stadumsbakken | 07:42 | - |
Stadum | 07:43 | - |
Nordhagen | 07:44 | - |
Klæstadvegen | 07:45 | - |
Grymyr | 07:47 | 14:01 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Hadeland Videregående Skole | - | 12:20 |
Gran Stasjon | 07:10 | 12:21 |
Jarhaug | 07:12 | 12:23 |
Hvattumsvingen | 07:15 | 12:26 |
Sannesvingen | 07:18 | 12:28 |
Helmen | 07:20 | 12:30 |
Pleiehjemmet | 07:22 | 12:31 |
Mellerud | 07:24 | 12:33 |
Mo | 07:26 | 12:35 |
Knarudkrysset Asvo | 07:29 | - |
Knarudkrysset Asvo | - | 12:37 |
Foss | - | 12:39 |
Grinder | - | 12:41 |
Falang | 07:31 | - |
Gautveit | 07:32 | - |
Skattum | 07:34 | - |
Klæstadmølla | - | 12:42 |
Kittelsrudkrysset | 07:37 | - |
Bjella | 07:39 | - |
Bjellatoppen | 07:40 | - |
Stadumsbakken | 07:42 | - |
Stadum | 07:43 | - |
Nordhagen | 07:44 | - |
Klæstadvegen | 07:45 | - |
Grymyr | 07:47 | 12:44 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 456 (Grymyr)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 456 ruten, Grymyr, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Hadeland Videregående Skole stasjon til Grymyr stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.
456 Alternative Retninger Tidsplaner
- 456 timeplan - Fagertun Via Mellerud
- 456 timeplan - Brandbu Via Grymyr
- 456 timeplan - Fagertun Via Mellerud
- 456 timeplan - Grymyr Via Helmeidvegen
- 456 timeplan - Grymyr Via Granåsen
- 456 timeplan - Sanne Skole Via Mellerud
- 456 timeplan - Hadeland Vgs Via Granåsen
- 456 timeplan - Hadeland Vgs Via Mellerud
- 456 timeplan - Hadeland Vgs Via Grymyr
- 456 timeplan - Hadeland Vgs
- 456 timeplan - Gran Via Grimsrud
- 456 timeplan - Hadeland Vgs Via Grymyr
- 456 timeplan - Gran Via Gamme-Grimsrud
- 456 timeplan - Hadeland Vgs-Trintom Skole
- 456 timeplan - Sanne Skole Via Grinilinna
- 456 timeplan - Sanne Skole Via Mellerud
- 456 timeplan - Gran