467
467 - Algrøy - Syltøy Via Åse Tidsplan
lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Straume Terminal | 15:22 |
Bildøy Rv. 555 | 15:24 |
Haljedalen | 15:26 |
Fjell Nord | 15:28 |
Fjell | 15:29 |
Fjell Kyrkje | 15:31 |
Kleivane | 15:32 |
Prestasmoget | 15:34 |
Litlakvilet | 15:35 |
Ulveset | 15:37 |
Ulveset Skule | 15:38 |
Ulveset Terrasse | 15:39 |
Halsvarden | 15:41 |
Åse Kryss Åseveg | 15:43 |
Skogtun | 15:44 |
Åsvegen | 15:45 |
Åse Snuplass | 15:46 |
Åsvegen | 15:48 |
Skogtun | 15:49 |
Åse Kryss | 15:50 |
Møvik | 15:51 |
Leirvik | 15:52 |
Leirvik Vest | 15:54 |
Skålevik Gravplass | 15:55 |
Skålevikstølen | 15:56 |
Kuaneset | 15:58 |
Skålevik Skule | 15:59 |
Algrøyna Kryss | 16:00 |
Fagerdalen | 16:01 |
Skålevikneset | 16:02 |
Langøyna Kryss Nord | 16:03 |
Langøy Kystkultursenter | 16:05 |
Porsvika | 16:06 |
Nyo | 16:08 |
Algrøyna Byggefelt | 16:09 |
Urhaugen | 16:10 |
Storvegen | 16:11 |
Algrøy Bedehus | 16:11 |
Algrøyna Snuplass | 16:12 |
Algrøy Bedehus | 16:12 |
Storvegen | 16:13 |
Urhaugen | 16:14 |
Algrøyna Byggefelt | 16:15 |
Nyo | 16:16 |
Porsvika | 16:18 |
Langøy Kystkultursenter | 16:19 |
Langøyna Kryss | 16:21 |
Langøyna | 16:23 |
Vindkjeften | 16:25 |
Lokøyna Kryss Nord | 16:26 |
Lokøyna Snuplass | 16:29 |
Lokøyvågen | 16:30 |
Linevik | 16:31 |
Flogøy | 16:33 |
Risholmen | 16:34 |
Storesund | 16:35 |
Syltøyna | 16:36 |
Syltøyna Snuplass | 16:37 |
Skyss Bus timeplan - 467 (Algrøy - Syltøy Via Åse)
Skyss Bus timeplan for 467 ruten, Algrøy - Syltøy Via Åse, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Straume Terminal stasjon til Syltøyna Snuplass stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.