475 - Arnøyhamn Tidsplan
mandag til torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Lauksundskaret Ferjekai | 15:10 |
Skaret | 15:12 |
Svartskogen | 15:15 |
Vangen | 15:17 |
Solstrand | 15:19 |
Bakkevoll | 15:20 |
Nyvoll | 15:22 |
Kildal | 15:24 |
Lauksletta Skole | 15:25 |
Lauksletta | 15:27 |
Lyngnes Sletten | 15:29 |
Nygård | 15:31 |
Nymoen | 15:33 |
Nygård | 15:36 |
Lyngnes Sletten | 15:38 |
Lauksletta | 15:39 |
Lauksletta Skole | 15:42 |
Kildal | 15:43 |
Nyvoll | 15:45 |
Bakkevoll | 15:47 |
Solstrand | 15:48 |
Vangen | 15:50 |
Svartskogen | 15:52 |
Skaret | 15:55 |
Singla | 15:59 |
Elva | 16:02 |
Loftet | 16:04 |
Breivoll | 16:06 |
Grunnfjord | 16:08 |
Røynesbukta | 16:10 |
Sjøvollan | 16:11 |
Rotnes | 16:12 |
Arnøyhamn | 16:14 |
Troms fylkestrafikk Bus timeplan - 475 (Arnøyhamn)
Troms fylkestrafikk Bus timeplan for 475 ruten, Arnøyhamn, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Lauksundskaret Ferjekai stasjon til Arnøyhamn stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Troms fylkestrafikk timeplan.