484
484 - Hov Tidsplan tirsdag til torsdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Dokka Skysstasjon 06:50 13:40 15:35 Bondlid Dokka - - 15:36 Bergfossenteret 06:50 13:40 15:37 Sollisvingen 06:52 13:43 15:40 Brurud 06:54 13:44 15:42 Aurlund 06:55 13:46 15:43 Fridheim - - 15:45 Tingvoll - - 15:47 Veisten - - 15:49 Tatermyrbakken Odnes Nord - 13:48 15:49 Odnes Skole - 13:49 15:51 Odnes Hotell - 13:51 15:52 Framnesvegen - 13:52 15:54 Tømmervegen - 13:54 15:56 Kronborg 07:00 13:55 15:58 Østrønningen 07:03 13:58 16:01 Bekk 07:05 13:59 16:02 Sveeng 07:07 14:01 16:04 Svingvoll 07:09 14:03 16:07 Riisby Avd. Engen - - 16:09 Kirkevegen 07:12 14:05 - Bilitt - - 16:11 Fluberg 07:14 14:07 - Steinsborgvegen 07:15 14:08 - Rødnes 07:17 14:09 - Bryggevegen 07:20 14:12 - Ersrud 07:25 14:16 - Nerenga - - 16:14 Bergegarda - - 16:17 Klauvstad - - 16:19 Sten 07:22 14:14 - Øverjordet 07:26 14:17 - Kverom 07:29 14:19 - Bjørnerud Flubergvegen 07:31 14:21 - Gabrielsstugu 07:33 14:22 - Lyngstrand Camping 07:34 14:24 - Viksvea 07:36 14:25 - Lappenkrysset - - 16:22 Lausgarda - - 16:25 Løken - - 16:26 Vestrum - - 16:28 Burma Lausgardsvegen - - 16:30 Nerlaus 07:38 14:27 - Mo 07:40 14:29 - Hov Stasjon - - 16:33 Hov Sentrum Sørgående 07:43 14:31 16:35
fredag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Dokka Skysstasjon 06:50 - - 15:35 Bondlid Dokka - - - 15:36 Bergfossenteret 06:50 - - 15:37 Sollisvingen 06:52 - - 15:40 Brurud 06:54 - - 15:42 Aurlund 06:55 - - 15:43 Fridheim - - - 15:45 Tingvoll - - - 15:47 Veisten - - - 15:49 Tatermyrbakken Odnes Nord - - - 15:49 Odnes Skole - 13:00 15:00 15:51 Odnes Hotell - 13:01 15:01 15:52 Framnesvegen - 13:02 15:03 15:54 Tømmervegen - 13:04 15:05 15:56 Kronborg 07:00 13:05 15:07 15:58 Østrønningen 07:03 13:08 15:09 16:01 Bekk 07:05 13:09 15:11 16:02 Sveeng 07:07 13:11 15:13 16:04 Svingvoll 07:09 13:13 15:16 16:07 Riisby Avd. Engen - - - 16:09 Kirkevegen 07:12 13:15 15:19 - Bilitt - - - 16:11 Fluberg 07:14 13:17 15:21 - Steinsborgvegen 07:15 13:18 15:22 - Rødnes 07:17 13:19 15:23 - Bryggevegen 07:20 13:22 15:26 - Ersrud 07:25 13:26 15:31 - Nerenga - - - 16:14 Bergegarda - - - 16:17 Klauvstad - - - 16:19 Sten 07:22 13:24 15:29 - Øverjordet 07:26 13:27 15:33 - Kverom 07:29 13:29 15:35 - Bjørnerud Flubergvegen 07:31 13:31 15:38 - Gabrielsstugu 07:33 13:33 15:39 - Lyngstrand Camping 07:34 13:34 15:41 - Viksvea 07:36 13:35 15:42 - Lappenkrysset - - - 16:22 Lausgarda - - - 16:25 Løken - - - 16:26 Vestrum - - - 16:28 Burma Lausgardsvegen - - - 16:30 Nerlaus 07:38 13:37 15:45 - Mo 07:40 13:39 15:47 - Hov Stasjon - - - 16:33 Hov Sentrum Sørgående 07:43 13:42 15:50 16:35
mandag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Dokka Skysstasjon 06:50 12:45 - 15:35 Bondlid Dokka - - - 15:36 Bergfossenteret 06:50 12:45 - 15:37 Sollisvingen 06:52 12:48 - 15:40 Brurud 06:54 12:49 - 15:42 Aurlund 06:55 12:51 - 15:43 Fridheim - - - 15:45 Tingvoll - - - 15:47 Veisten - - - 15:49 Tatermyrbakken Odnes Nord - 12:53 - 15:49 Odnes Skole - 12:54 15:00 15:51 Odnes Hotell - 12:56 15:01 15:52 Framnesvegen - 12:57 15:03 15:54 Tømmervegen - 12:59 15:05 15:56 Kronborg 07:00 13:00 15:07 15:58 Østrønningen 07:03 13:03 15:09 16:01 Bekk 07:05 13:04 15:11 16:02 Sveeng 07:07 13:06 15:13 16:04 Svingvoll 07:09 13:08 15:16 16:07 Riisby Avd. Engen - - - 16:09 Kirkevegen 07:12 13:10 15:19 - Bilitt - - - 16:11 Fluberg 07:14 13:12 15:21 - Steinsborgvegen 07:15 13:13 15:22 - Rødnes 07:17 13:14 15:23 - Bryggevegen 07:20 13:17 15:26 - Ersrud 07:25 13:21 15:31 - Nerenga - - - 16:14 Bergegarda - - - 16:17 Klauvstad - - - 16:19 Sten 07:22 13:19 15:29 - Øverjordet 07:26 13:22 15:33 - Kverom 07:29 13:24 15:35 - Bjørnerud Flubergvegen 07:31 13:26 15:38 - Gabrielsstugu 07:33 13:27 15:39 - Lyngstrand Camping 07:34 13:29 15:41 - Viksvea 07:36 13:30 15:42 - Lappenkrysset - - - 16:22 Lausgarda - - - 16:25 Løken - - - 16:26 Vestrum - - - 16:28 Burma Lausgardsvegen - - - 16:30 Nerlaus 07:38 13:32 15:45 - Mo 07:40 13:34 15:47 - Hov Stasjon - - - 16:33 Hov Sentrum Sørgående 07:43 13:36 15:50 16:35
Innlandstrafikk Bus timeplan - 484 (Hov) Innlandstrafikk Bus timeplan for 484 ruten, Hov, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Dokka Skysstasjon stasjon til Hov Sentrum Sørgående stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.
Sist oppdatert på 6. mai 2024
484 Alternative Retninger Tidsplaner