485 - Hanevik Via Ravnanger Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 |
---|---|---|---|---|
Bergen Busstasjon | 09:10 | - | - | - |
Lars Hilles Gate | 09:11 | - | - | - |
Møhlenpris | 09:13 | - | - | - |
Lyngbø Rv. 555 | 09:15 | - | - | - |
Frieda Fasmer Rv. 555 | 09:18 | - | - | - |
Storavatnet Terminal | 09:20 | - | - | - |
Brøstaneset Askøybroen | 09:22 | - | - | - |
Storeklubben | 09:24 | - | - | - |
Holmedalen | 09:26 | - | - | - |
Kleppestø Terminal | 09:27 | 14:33 | 15:03 | 16:33 |
Kleppestø Senter | 09:28 | 14:33 | 15:03 | 16:33 |
Solhola | 09:29 | 14:34 | 15:04 | 16:34 |
Strand Florvåg | 09:30 | 14:35 | 15:05 | 16:35 |
Florvåg Framo | 09:32 | 14:36 | 15:07 | 16:37 |
Florvåg | 09:33 | 14:37 | 15:08 | 16:38 |
Florvågøen Kryss | 09:34 | 14:38 | 15:10 | 16:40 |
Bakarvågen | 09:36 | 14:40 | 15:11 | 16:41 |
Østerdalen | 09:38 | 14:41 | 15:13 | 16:43 |
Erdal Sør | 09:39 | 14:43 | 15:14 | 16:44 |
Myren | 09:41 | 14:44 | 15:16 | 16:46 |
Erdal Skole | 09:42 | 14:44 | 15:17 | 16:47 |
Nordre Erdal | 09:43 | 14:45 | 15:18 | 16:48 |
Skogvik | 09:45 | 14:47 | 15:20 | 16:50 |
Furuly | 09:47 | 14:49 | 15:22 | 16:52 |
Strømsneshøyden | 09:48 | 14:50 | 15:23 | 16:53 |
Strømsnes | 09:50 | 14:51 | 15:25 | 16:55 |
Hop Vgs. | 09:51 | 14:52 | 15:26 | 16:56 |
Ellingsen Gartneri | 09:51 | 14:53 | 15:27 | 16:57 |
Hop Askøy Aldershjem | 09:53 | 14:54 | 15:28 | 16:58 |
Hop Skole | 09:54 | 14:55 | 15:30 | 17:00 |
Ask Florida | 09:55 | 14:56 | 15:30 | 17:00 |
Asketoppen | 09:56 | 14:57 | 15:31 | 17:01 |
Kirkevik | 09:58 | 14:58 | 15:33 | 17:03 |
Bakkeland | 09:59 | 14:59 | 15:34 | 17:04 |
Lille Brevik | 10:01 | 15:00 | 15:36 | 17:06 |
Lille Brevik Nord | 10:02 | 15:01 | 15:37 | 17:07 |
Solviken | 10:03 | 15:04 | 15:39 | 17:09 |
Vikøren | 10:04 | 15:04 | 15:40 | 17:10 |
Lærdal | 10:06 | 15:06 | 15:42 | 17:12 |
Sæterstøl | 10:07 | 15:08 | 15:43 | 17:13 |
Hanevik | 10:08 | 15:10 | 15:45 | 17:15 |
Hanevik Gård | 10:10 | 15:11 | 15:47 | 17:17 |
Åsebøvatnet | 10:11 | 15:13 | 15:48 | 17:18 |
Åsebø | 10:12 | 15:14 | 15:49 | 17:19 |
Heiavatnet | 10:15 | 15:18 | 15:53 | 17:23 |
Ravnanger Nord | 10:17 | 15:20 | 15:56 | 17:26 |
Ravnanger Terminal | 10:19 | 15:23 | 15:58 | 17:28 |
søndag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Bergen Busstasjon | 07:10 |
Lars Hilles Gate | 07:11 |
Møhlenpris | 07:13 |
Lyngbø Rv. 555 | 07:15 |
Frieda Fasmer Rv. 555 | 07:18 |
Storavatnet Terminal | 07:20 |
Brøstaneset Askøybroen | 07:22 |
Storeklubben | 07:24 |
Holmedalen | 07:26 |
Kleppestø Terminal | 07:27 |
Kleppestø Senter | 07:28 |
Solhola | 07:29 |
Strand Florvåg | 07:30 |
Florvåg Framo | 07:32 |
Florvåg | 07:33 |
Florvågøen Kryss | 07:34 |
Bakarvågen | 07:36 |
Østerdalen | 07:38 |
Erdal Sør | 07:39 |
Myren | 07:41 |
Erdal Skole | 07:42 |
Nordre Erdal | 07:43 |
Skogvik | 07:45 |
Furuly | 07:47 |
Strømsneshøyden | 07:48 |
Strømsnes | 07:50 |
Hop Vgs. | 07:51 |
Ellingsen Gartneri | 07:51 |
Hop Askøy Aldershjem | 07:53 |
Hop Skole | 07:54 |
Ask Florida | 07:55 |
Asketoppen | 07:56 |
Kirkevik | 07:58 |
Bakkeland | 07:59 |
Lille Brevik | 08:01 |
Lille Brevik Nord | 08:02 |
Solviken | 08:04 |
Vikøren | 08:05 |
Lærdal | 08:07 |
Sæterstøl | 08:08 |
Hanevik | 08:10 |
Hanevik Gård | 08:12 |
Åsebøvatnet | 08:13 |
Åsebø | 08:14 |
Heiavatnet | 08:18 |
Ravnanger Nord | 08:20 |
Ravnanger Terminal | 08:23 |
Skyss Bus timeplan - 485 (Hanevik Via Ravnanger)
Skyss Bus timeplan for 485 ruten, Hanevik Via Ravnanger, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bergen Busstasjon stasjon til Ravnanger Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
485 Alternative Retninger Tidsplaner
- 485 timeplan - Hanevik O/Djupamyr Via Ravnanger
- 485 timeplan - Hanevik Via Breivik
- 485 timeplan - Hanevik
- 485 timeplan - Kleppestø Terminal
- 485 timeplan - Bergen Busstasjon Via Via Ask
- 485 timeplan - Hanevik Via Kleppestø Terminal
- 485 timeplan - Bergen Busstasjon
- 485 timeplan - Kleppestø Terminal Via Via Ask
- 485 timeplan - Hanevik O/Djupamyr Via Kleppestø Terminal