541 - Lillehammer Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Myrom | 08:10 |
Norsk Vegmuseum | 08:12 |
Anleggskrysset Hunderfossen | 08:13 |
Huse | 08:16 |
Rustad | 08:18 |
Åbrua | 08:21 |
Haugen | 08:23 |
Øvre Dal | 08:25 |
Dalsvingen | 08:27 |
Brusvea | 08:30 |
Jørstadmoen Skole Jorekstad | 08:32 |
Jørstadmoen Leir | 08:34 |
Jørstadmoen Skole Jorekstad | 08:37 |
Hovearmen | 08:40 |
Sørsvevegen | 08:43 |
Lillehammer Helsehus | 08:45 |
Lillehammer Vgs Nord | 08:46 |
Smestadmoen | 08:48 |
Rosenlund | 08:48 |
Gartneriet Fåberggata | 08:50 |
Nordre Park | 08:51 |
Lillehammer Skysstasjon | 08:53 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 541 (Lillehammer)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 541 ruten, Lillehammer, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Myrom stasjon til Lillehammer Skysstasjon stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.