620 - Tingnes - Helgøya Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Brumunddal Stasjon | 15:45 |
Brumunddal Sentrum | 15:45 |
Brumunddal Sjurstuvegen | 15:47 |
Langmoen | 15:48 |
Pellervika | 15:50 |
Framnesbrua | 15:52 |
Framnes | 15:53 |
Kvarbergvika | 15:56 |
Sanden Nesvegen | 15:58 |
Bangsberg | 16:01 |
Monsbakken | 16:04 |
Nerlien | 16:06 |
Lindal | 16:09 |
Voll | 16:11 |
Haug | 16:13 |
Myrgård | 16:15 |
Duenger | 16:17 |
Knatterud | 16:19 |
Alhaug | 16:20 |
Gålås | 16:22 |
Ousdal | 16:23 |
Kvam | 16:25 |
Grefsheimvegen | 16:27 |
Bratberg Tingnes | 16:30 |
Grande | 16:31 |
Nedre Sund | 16:36 |
Sund | 16:37 |
Grønnerud | 16:39 |
Helgøya Kirke | 16:41 |
Fjell | 16:43 |
Grimsrud | 16:46 |
Raknerud | 16:48 |
Hovelsrud | 16:51 |
Ekeberg | 16:52 |
Hovinsholm | 16:54 |
Nedre Vien | 16:57 |
Kjelsrud | 16:58 |
Granlien | 17:00 |
Fagerheim | 17:02 |
Avlangrud | 17:03 |
Bakkerud Helgøya | 17:06 |
Heggen | 17:08 |
Grønnerud | 17:09 |
Sund | 17:11 |
Nedre Sund | 17:12 |
Tingnes | 17:15 |
Nes Legesenter | 17:17 |
Skinnstad | 17:19 |
Hol | 17:21 |
Sølsberg | 17:23 |
Kokshus | 17:25 |
Eng | 17:26 |
Hulleberg Nes | 17:28 |
Gårum | 17:30 |
Ruberg | 17:32 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 620 (Tingnes - Helgøya)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 620 ruten, Tingnes - Helgøya, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Brumunddal Stasjon til Nes Skole stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.