680 - Fitjar Via Eide Tidsplan
torsdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 |
---|---|---|---|
Fitjar Vgs. | 08:56 | 12:05 | 16:11 |
Fitjarstølane | 08:57 | 12:07 | 16:12 |
Fitjar Idrettspark | 08:59 | 12:08 | 16:14 |
Breivikjo | 09:00 | 12:09 | 16:15 |
Årskog | 09:03 | 12:12 | 16:18 |
Landa | 09:06 | 12:14 | 16:21 |
Spanstigen | 09:07 | 12:15 | 16:22 |
Osterneset Skule | 09:10 | 12:17 | 16:25 |
Vistvik Aust | 09:24 | 12:29 | 16:39 |
Vistvik Vest | 09:46 | 12:47 | 17:01 |
Engevik Aust | 09:48 | 12:49 | 17:03 |
Levåg | 09:56 | 12:56 | 17:11 |
Engevik | 09:50 | 12:51 | 17:05 |
Engevik Vest | 09:52 | 12:53 | 17:07 |
Engevik Aust | 09:20 | 12:26 | 16:35 |
Vistvik Vest | 09:23 | 12:28 | 16:38 |
Hageberg Skule | 09:26 | 12:31 | 16:41 |
Stranda Bedehus | 09:28 | 12:32 | 16:43 |
Eide | 09:35 | 12:38 | 16:50 |
Raunholm Sør | 09:37 | 12:40 | 16:52 |
Raunholm | 09:39 | 12:41 | 16:54 |
Hageberg Skule | 09:42 | 12:44 | 16:57 |
Vistvik Aust | 09:45 | 12:46 | 17:00 |
Osterneset Skule | 09:59 | 12:58 | 17:16 |
Spanstigen | 10:18 | 13:17 | - |
Stemmo | 10:02 | 13:01 | - |
Fitjar Terminal | 08:55 | 12:05 | 17:31 |
Færøysund | 09:55 | 12:55 | 17:10 |
Gloppo Aust | 10:02 | 13:01 | - |
Gloppo Vest | 10:03 | 13:02 | - |
Tuftelandsvingen | 10:04 | 13:03 | - |
Verkstaden | 10:05 | 13:04 | - |
Tufteland | 10:05 | 13:04 | - |
Tveit | 10:07 | 13:05 | - |
Stokken | 10:07 | 13:06 | - |
Tveit | 10:08 | 13:07 | - |
Tufteland | 10:10 | 13:08 | - |
Verkstaden | 10:10 | 13:09 | - |
Tuftelandsvingen | 10:11 | 13:10 | - |
Nedre Øyero | 10:12 | 13:10 | - |
Øvre Øyero | 10:12 | 13:11 | - |
Skumsnes | 10:13 | 13:12 | - |
Øvre Øyero | 10:15 | 13:13 | - |
Nedre Øyero | 10:15 | 13:14 | - |
Gloppo Vest | 10:16 | 13:15 | - |
Gloppo Aust | 10:17 | 13:16 | - |
Stemmo | 10:18 | 13:16 | - |
Sandvikvåg | - | - | 17:14 |
Spanstigen | - | - | 17:19 |
Landa | 10:19 | 13:18 | 17:21 |
Årskog | 10:22 | 13:21 | 17:24 |
Breivikjo | - | - | 17:26 |
Fitjar Idrettspark | - | - | 17:27 |
Fitjarstølane | - | - | 17:28 |
Fitjar Vgs. | - | - | 17:30 |
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Fitjar Vgs. | 16:11 |
Fitjarstølane | 16:12 |
Fitjar Idrettspark | 16:14 |
Breivikjo | 16:15 |
Årskog | 16:18 |
Landa | 16:21 |
Spanstigen | 16:22 |
Osterneset Skule | 16:25 |
Vistvik Aust | 16:39 |
Vistvik Vest | 17:01 |
Engevik Aust | 17:03 |
Levåg | 17:11 |
Engevik | 17:05 |
Engevik Vest | 17:07 |
Engevik Aust | 16:35 |
Vistvik Vest | 16:38 |
Hageberg Skule | 16:41 |
Stranda Bedehus | 16:43 |
Eide | 16:50 |
Raunholm Sør | 16:52 |
Raunholm | 16:54 |
Hageberg Skule | 16:57 |
Vistvik Aust | 17:00 |
Osterneset Skule | 17:16 |
Fitjar Terminal | 17:31 |
Færøysund | 17:10 |
Sandvikvåg | 17:14 |
Spanstigen | 17:19 |
Landa | 17:21 |
Årskog | 17:24 |
Breivikjo | 17:26 |
Fitjar Idrettspark | 17:27 |
Fitjarstølane | 17:28 |
Fitjar Vgs. | 17:30 |
Skyss Bus timeplan - 680 (Fitjar Via Eide)
Skyss Bus timeplan for 680 ruten, Fitjar Via Eide, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Fitjar Vgs. stasjon til Fitjar Vgs. stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.