716 - Galterud - Kongsvinger Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Skarnes Stasjon | - | 15:10 |
Skarnes Korsmo | 07:30 | 15:11 |
Os Bru | 07:31 | 15:12 |
Solbakken Folkehøyskole | 07:33 | 15:14 |
Mobekk | 07:35 | 15:16 |
Slomarka E16 | 07:39 | 15:20 |
Strøm Prestegård | 07:41 | 15:23 |
Melstrøm | 07:43 | 15:25 |
Sanddalen | 07:46 | 15:27 |
Sander Kongsvingervegen | 07:48 | 15:29 |
Sander Fv. 175 | 07:49 | 15:31 |
Skoglivegen | 07:52 | 15:33 |
Hernes | 07:55 | 15:36 |
Herneshagen | 07:57 | 15:38 |
Veslemoen | 08:00 | 15:41 |
Kroksrud | 08:03 | 15:44 |
Flinterud | 08:04 | 15:46 |
Kolsrud | 08:06 | 15:47 |
Brustad | 08:07 | 15:49 |
Bjørkli | 08:09 | 15:50 |
Steinerud | 08:11 | 15:52 |
Galterud Mat | 08:12 | 15:54 |
Spetalen | 08:15 | 15:57 |
Åsum Skole | 08:17 | 15:59 |
Stømnervegen | 08:20 | 16:01 |
Siva | 08:20 | 16:02 |
Onstadvegen | 08:22 | 16:03 |
Moa | 08:24 | 16:05 |
Marikollen Skole | 08:26 | 16:07 |
Kongsvinger Rådhus | 08:29 | 16:10 |
Kongsvinger Svømmehall | 08:30 | 16:11 |
Kongsvingerhallen | 08:31 | 16:12 |
Kongsvinger Svømmehall | 08:32 | 16:13 |
Kirketorget | 08:33 | 16:15 |
Kongsvinger Rådhus | 08:35 | 16:17 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 716 (Galterud - Kongsvinger)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 716 ruten, Galterud - Kongsvinger, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Skarnes Stasjon til Kongsvinger Rådhus stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 716, fra Sør-Odal til Kongsvinger, daglig ved midnatt.