Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Eikelandsosen Ungdomsskule - 14:20 - - Eikelandsosen Terminal - - - 17:00 Fusa Vgs. - 14:22 - - Eikelandsosen Ved Elmo - 14:22 - 17:00 Eikelandsosen - 14:23 - 17:02 Lauvneset - 14:24 - 17:03 Hagavik - 14:25 - 17:04 Austestad - 14:27 - 17:06 Bo Laks - 14:28 - 17:08 Dorganeset - 14:30 - 17:10 Stølane - 14:32 - 17:12 Vandvik - 14:33 - 17:13 Kvålsvika - 14:34 - 17:15 Botnaskjeret - 14:35 - 17:16 Bjåneset - 14:37 - 17:18 Gjerdevik Aust - 14:40 - 17:22 Gjerdevik Vest - 14:41 - 17:23 Fagerli - 14:42 - 17:25 Fusa Prestegardsfelt - 14:43 - 17:26 Fusa - 14:44 - 17:27 Fusa Kryss Barneskule - 14:46 - 17:29 Eikhovda - 14:47 - 17:31 Frank Mohn Hovudveg - 14:48 - 17:32 Venjaneset Kai - 14:51 - 17:35 Venjaneset Kai 06:40 14:51 16:05 17:35 Frank Mohn Hovudveg 06:42 14:53 16:07 17:37 Eikhovda 06:43 14:54 16:09 17:39 Venjaneset Fusatun 06:43 14:55 16:09 17:40 Skjørsand 06:45 14:56 16:11 17:41 Haga 06:46 14:57 16:13 17:43 Skjørsand Avkjørsel Kai 06:47 14:59 16:14 17:44 Erevika 06:50 15:02 16:18 17:48 Skåte 06:51 15:04 16:20 17:50 Skåte Sør 06:52 15:05 16:21 17:51 Vinnes 06:53 15:06 16:22 17:52 Vinnes Butikk 06:54 15:07 16:23 17:53 Vinnes Friskule 06:55 15:09 16:25 17:55 Dalland Kryss 06:55 15:09 16:25 17:55 Leiro 06:57 15:11 16:27 17:57 Hyttehaugen 06:58 15:12 16:28 17:59 Djuvik 06:59 15:13 16:29 18:00 Skåtodden 07:00 15:15 16:31 18:02 Strandli Vest 07:01 15:17 16:33 18:03 Strandli Aust 07:03 15:18 16:34 18:04 Plasten 07:04 15:19 16:35 18:06 Rauvoll 07:05 15:21 16:37 18:07 Kvålshaugen 07:08 15:23 16:39 18:10 Strandvik 07:09 15:24 16:40 18:11 Ådnavik 07:11 15:26 16:42 - Ådnavik Snuplass 07:12 15:27 16:43 -
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Venjaneset Kai 10:15 14:55 Frank Mohn Hovudveg 10:17 14:57 Eikhovda 10:18 14:58 Venjaneset Fusatun 10:19 14:59 Skjørsand 10:20 15:00 Haga 10:21 15:01 Skjørsand Avkjørsel Kai 10:22 15:03 Erevika 10:25 15:07 Skåte 10:27 15:09 Skåte Sør 10:28 15:09 Vinnes 10:29 15:11 Vinnes Butikk 10:30 15:12 Vinnes Friskule 10:31 15:13 Dalland Kryss 10:32 15:14 Leiro 10:33 15:16 Hyttehaugen 10:34 15:17 Djuvik 10:35 15:18 Skåtodden 10:37 15:20 Strandli Vest 10:38 15:22 Strandli Aust 10:39 15:23 Plasten 10:40 15:24 Rauvoll 10:41 15:26 Kvålshaugen 10:44 15:28 Strandvik 10:44 15:29 Ådnavik 10:46 15:31 Ådnavik Snuplass 10:47 15:32
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Venjaneset Kai 16:55 18:10 Frank Mohn Hovudveg 16:57 18:12 Eikhovda 16:59 18:14 Venjaneset Fusatun 16:59 18:14 Skjørsand 17:01 18:16 Haga 17:03 18:18 Skjørsand Avkjørsel Kai 17:04 18:19 Erevika 17:08 18:23 Skåte 17:10 18:25 Skåte Sør 17:11 18:26 Vinnes 17:12 18:27 Vinnes Butikk 17:13 18:28 Vinnes Friskule 17:15 18:30 Dalland Kryss 17:15 18:30 Leiro 17:17 18:32 Hyttehaugen 17:18 18:33 Djuvik 17:19 18:34 Skåtodden 17:21 18:36 Strandli Vest 17:23 18:38 Strandli Aust 17:24 18:39 Plasten 17:25 18:40 Rauvoll 17:27 18:42 Kvålshaugen 17:29 18:44 Strandvik 17:30 18:45 Ådnavik 17:32 18:47 Ådnavik Snuplass 17:33 18:48
Skyss Bus timeplan - 743 (Strandvik) Skyss Bus timeplan for 743 ruten, Strandvik, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Eikelandsosen Ungdomsskule stasjon til Ådnavik Snuplass stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
Sist oppdatert på 11. juni 2024
743 Alternative Retninger Tidsplaner