79 - Vikhammeråsen Via Brattøra Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sluppenvegen | 14:34 | 15:04 | 15:19 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 |
E-Verket | 14:34 | 15:04 | 15:19 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 |
Siemens | 14:36 | 15:06 | 15:21 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 |
Bratsbergvegen | 14:36 | 15:07 | 15:22 | 15:37 | 16:07 | 16:37 | 17:07 |
Valøyvegen | 14:37 | 15:08 | 15:23 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 |
Lerkendal | 14:38 | 15:09 | 15:24 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 |
Hesthagen | 14:39 | 15:10 | 15:25 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 |
Studentersamfundet | 14:41 | 15:13 | 15:28 | 15:43 | 16:13 | 16:43 | 17:13 |
Nidarosdomen | 14:42 | 15:14 | 15:29 | 15:44 | 16:14 | 16:44 | 17:14 |
Prinsens Gate | 14:44 | 15:16 | 15:31 | 15:46 | 16:16 | 16:46 | 17:16 |
Olav Tryggvasons Gate | 14:45 | 15:17 | 15:32 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 |
Trondheim S | 14:46 | 15:18 | 15:33 | 15:48 | 16:18 | 16:48 | 17:18 |
Brattøra | 14:47 | 15:19 | 15:34 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 |
Gildheim | 14:49 | 15:22 | 15:37 | 15:52 | 16:22 | 16:52 | 17:22 |
Leangen | 14:51 | 15:24 | 15:39 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 |
Ranheim Fabrikker | 14:54 | 15:27 | 15:42 | 15:57 | 16:27 | 16:57 | 17:27 |
Vikelvveien | 14:55 | 15:28 | 15:43 | 15:58 | 16:28 | 16:58 | 17:28 |
Væresletta | 14:57 | 15:32 | 15:47 | 16:02 | 16:32 | 17:02 | 17:32 |
Være Østre | 14:59 | 15:33 | 15:48 | 16:03 | 16:33 | 17:03 | 17:33 |
Saksvikkorsen | 15:01 | 15:35 | 15:50 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 |
Sigrid Saxedatters Veg | 15:01 | 15:36 | 15:51 | 16:06 | 16:36 | 17:06 | 17:36 |
Stibakken | 15:02 | 15:37 | 15:52 | 16:07 | 16:37 | 17:07 | 17:37 |
Hansensvingen | 15:04 | 15:39 | 15:54 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 |
Vikhammer | 15:06 | 15:41 | 15:56 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 17:41 |
Vikhammeråsen | 15:07 | 15:42 | 15:57 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 17:42 |
Planetringen | 15:09 | 15:44 | 15:59 | 16:14 | 16:44 | 17:14 | 17:44 |
Vikhammeråsen Snuplass | 15:09 | 15:44 | 15:59 | 16:14 | 16:44 | 17:14 | 17:44 |
AtB Bus timeplan - 79 (Vikhammeråsen Via Brattøra)
AtB Bus timeplan for 79 ruten, Vikhammeråsen Via Brattøra, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Sluppenvegen stasjon til Vikhammeråsen Snuplass stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte AtB timeplan.