882 - Kvikne - Gardlia Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Tynsetskolene | 14:58 |
Tynset Bussterminal | 14:58 |
Tynset Domus | 15:00 |
Neby | 15:02 |
Motrøkrysset | 15:05 |
Midtmoen | 15:08 |
Granenget | 15:10 |
Tangen | 15:12 |
Dalheim | 15:14 |
Brendvang | 15:17 |
Nedre Lundstøeng | 15:20 |
Nordre Lundstøeng | 15:21 |
Lonåskrysset | 15:24 |
Lonåsen | 15:26 |
Fossen | 15:29 |
Fossbakken | 15:33 |
Lonsætra | 15:34 |
Skårsmoen | 15:36 |
Norin | 15:38 |
Øverli | 15:40 |
Nytrøa | 15:44 |
Nyheim | 15:46 |
Tørresvangen | 15:48 |
Solvang Grendehus | 15:50 |
Bubakken | 15:52 |
Langtjernet | 15:54 |
Estensmoen | 15:56 |
Haugen Kvikne | 15:58 |
Støa Kvikne | 16:01 |
Storås | 16:04 |
Kleven | 16:07 |
Granengmoen | 16:10 |
Bjørsagård | 16:12 |
Kvikne Fjellhotell | 16:13 |
Kvikne Coop-Marked | 16:15 |
Gamle Vollan Bru | 16:18 |
Svergja | 16:20 |
Kvikne Kirke | 16:22 |
Moen Kvikne | 16:24 |
Hogstad Kvikne | 16:26 |
Østgård | 16:28 |
Stai Bru | 16:30 |
Frendstadhaugen | 16:31 |
Ulsetlykkja | 16:34 |
Ulset | 16:35 |
Storeng Kvikne Camping | 16:37 |
Løberget | 16:39 |
Botnan Søndre | 16:43 |
Botnan Nordre | 16:45 |
Gardlia | 16:49 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - 882 (Kvikne - Gardlia)
Innlandstrafikk Bus timeplan for 882 ruten, Kvikne - Gardlia, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Tynsetskolene stasjon til Gardlia stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.