B47 - Gjøvik Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 | Avreise #3 | Avreise #4 | Avreise #5 | Avreise #6 | Avreise #7 | Avreise #8 | Avreise #9 | Avreise #10 | Avreise #11 | Avreise #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Glemmestad | 05:46 | 06:46 | 07:47 | 08:47 | 09:17 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:17 | 16:17 |
Nyland | 05:48 | 06:48 | 07:50 | 08:50 | 09:20 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:20 | 16:20 |
Breili | 05:50 | 06:50 | 07:52 | 08:52 | 09:22 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:22 | 16:22 |
Nordlia Handel | 05:51 | 06:51 | 07:53 | 08:53 | 09:23 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:23 | 16:23 |
Lena Sentrum | 05:39 | 06:39 | 07:39 | 10:37 | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 |
Andersgård | 05:53 | 06:53 | 07:56 | 08:56 | 09:26 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:26 | 16:26 |
Stensli Gjøvikvegen | 05:54 | 06:54 | 07:58 | 08:58 | 09:28 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:28 | 16:28 |
Steinsjå | 05:56 | 06:56 | 08:00 | 09:00 | 09:30 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:30 | 16:30 |
Svingen | 05:57 | 06:57 | 08:01 | 09:01 | 09:31 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:31 | 16:31 |
Bondelia | 05:59 | 06:59 | 08:04 | 09:04 | 09:34 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:34 | 16:34 |
Vindingstad | 06:00 | 07:00 | 08:05 | 09:05 | 09:35 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 15:35 | 16:35 |
Rambekkmoen | 06:01 | 07:02 | 08:07 | 09:07 | 09:37 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:37 | 16:37 |
Viken | 06:02 | 07:03 | 08:08 | 09:08 | 09:38 | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:38 | 16:38 |
Gjøvik Kirkegård | 06:04 | 07:05 | 08:10 | 09:10 | 09:40 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:40 | 16:40 |
Lena Skysstasjon | 05:40 | 06:40 | 07:40 | 10:38 | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 |
Østre-Vestre Totenveg | 06:04 | 07:06 | 08:11 | 09:11 | 09:41 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:41 | 16:41 |
Gjøvik Gård | 06:05 | 07:07 | 08:12 | 09:12 | 09:42 | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:42 | 16:42 |
Gjøvik Skysstasjon | 06:06 | 07:08 | 08:13 | 09:13 | 09:43 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:43 | 16:43 |
Fahlstrøms Plass | 06:07 | 07:09 | 08:14 | 09:14 | 09:44 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:44 | 16:44 |
Øvre Torvgate | 06:08 | 07:10 | 08:15 | 09:15 | 09:45 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:45 | 16:45 |
Nybrua | 06:08 | 07:11 | 08:16 | 09:16 | 09:46 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:46 | 16:46 |
Ntnu I Gjøvik | 06:09 | 07:12 | 08:17 | 09:17 | 09:47 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:47 | 16:47 |
Fagskolen Innlandet Kallerud | 06:10 | 07:13 | 08:18 | 09:18 | 09:48 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:48 | 16:48 |
Kallerud | 06:11 | 07:15 | 08:20 | 09:20 | 09:50 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:50 | 16:50 |
Brusvehagen | 06:13 | 07:16 | 08:22 | 09:22 | 09:52 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:52 | 16:52 |
Lillekollen | 06:14 | 07:18 | 08:23 | 09:23 | 09:53 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:53 | 16:53 |
Hunndalen | 06:15 | 07:20 | 08:25 | 09:25 | 09:55 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:55 | 16:55 |
Bruhaugvegen | 06:16 | 07:21 | 08:26 | 09:26 | 09:56 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:56 | 16:56 |
Amsrudvegen | 06:17 | 07:22 | 08:27 | 09:27 | 09:57 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:57 | 16:57 |
Almsfeltet | 06:18 | 07:24 | 08:29 | 09:29 | 09:59 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | 15:59 | 16:59 |
Brunsberg | 06:20 | 07:25 | 08:31 | 09:31 | 10:01 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 16:01 | 17:01 |
Djupdalsbakken | 06:21 | 07:28 | 08:33 | 09:33 | 10:03 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 16:03 | 17:03 |
Herberg | 06:22 | 07:29 | 08:34 | 09:34 | 10:04 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 16:04 | 17:04 |
Nordsveen | 06:24 | 07:31 | 08:36 | 09:36 | 10:05 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 16:06 | 17:06 |
Breiskallen Sørgående | 06:25 | 07:32 | 08:37 | 09:37 | 10:06 | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 16:07 | 17:07 |
Dokken | 06:27 | 07:35 | 08:40 | 09:40 | 10:09 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 |
Myhre | 06:29 | 07:38 | 08:43 | 09:43 | 10:11 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:13 | 17:13 |
Raufoss Nord | 06:31 | 07:40 | 08:45 | 09:45 | 10:13 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 | 15:05 | 16:15 | 17:15 |
Raufoss Sentrum | 06:32 | 07:41 | 08:46 | 09:46 | 10:14 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:07 | 16:16 | 17:16 |
Raufoss Stasjon | 06:33 | 07:43 | 08:48 | 09:48 | 10:15 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 15:08 | 16:18 | 17:18 |
Raufoss Syd | 06:34 | 07:44 | 08:49 | 09:49 | 10:16 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:10 | 16:19 | 17:19 |
Prøven | 06:36 | 07:47 | 08:52 | 09:52 | 10:19 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:12 | 16:22 | 17:22 |
Kraftlinja | - | - | - | 09:53 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Thorvaldsen | - | - | - | 09:55 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Østlien | - | - | - | 09:57 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Roksvoll | - | - | - | 09:59 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Reinsvoll Bensinstasjon | - | - | - | 10:02 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Sentrumsgata Kiwi Reinsvoll | - | - | - | 10:03 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Reinsvoll Sentrum | - | - | - | 10:04 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Reinsvoll Stasjon | - | - | - | 10:04 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kretafeltet | - | - | - | 10:05 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Presteseterfeltet Reinsvoll | - | - | - | 10:07 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Sykehuset Reinsvoll | - | - | - | 10:08 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Arnli | - | - | - | 10:10 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Bergsjøvegen | - | - | - | 10:12 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Bøverbru Vest | - | - | - | 10:13 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Bøverbru | - | - | - | 10:15 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Skaugård | - | - | - | 10:17 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Skauger | - | - | - | 10:19 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Borglund | - | - | - | 10:21 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Heimdal | - | - | - | 10:23 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kolbu Sentrum | - | - | - | 10:25 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kolbukrysset Øst | - | - | - | 10:25 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Bergum | - | - | - | 10:27 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kolstad | - | - | - | 10:29 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Vestbygda | - | - | - | 10:31 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Hammerstad | - | - | - | 10:33 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Lena Ungdomsskole | - | - | - | 10:34 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Valle | - | - | - | 10:35 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Lenagata | - | - | - | 10:36 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Prøven Industriområde | 06:37 | 07:47 | 08:53 | - | 10:19 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:13 | 16:23 | 17:23 |
Raufosshallen Prøvenvegen | 06:38 | 07:49 | 08:54 | - | 10:20 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:14 | 16:24 | 17:24 |
Innlandstrafikk Bus timeplan - B47 (Gjøvik)
Innlandstrafikk Bus timeplan for B47 ruten, Gjøvik, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Glemmestad stasjon til Raufosshallen Prøvenvegen stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Innlandstrafikk timeplan.