VY430
VY430 - Bergen Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Ålesund Rutebilstasjon | 11:05 |
Nørvegata Vest | 11:07 |
Kolvikbakken | 11:08 |
Hauaplassen | 11:10 |
Campus Ålesund | 11:11 |
Sunnmøre Museum | 11:12 |
Gåseid | 11:14 |
Hatlasvingen | 11:16 |
Malaga | 11:17 |
Ytreberg | 11:20 |
Ålesund Sjukehus | 11:22 |
Moa Trafikkterminal | 11:25 |
Vegsund | 11:28 |
Veibust | 11:29 |
Solavågen Ferjekai | 11:31 |
Festøya Ferjekai | 11:35 |
Barstadvik Skule | 11:38 |
Vartdal | 11:47 |
Liadal | 11:54 |
Ørsta Rutebilstasjon | 12:01 |
Rysteflata | 12:04 |
Rystene | 12:05 |
Hovdebakken | 12:06 |
Åsen | 12:09 |
Furene | 12:11 |
Egset | 12:13 |
Egsetstranda | 12:15 |
Volda Pleieheim | 12:17 |
Volda Ferjekai | 12:19 |
Volda Rutebilstasjon | 12:20 |
Løvikneset | 12:25 |
Hunnes | 12:29 |
Aurstad | 12:32 |
Geitvik | 12:35 |
Langvatn E39 | 12:38 |
Kalvatn E39 | 12:40 |
Lødemel Kvivsvegen | 12:46 |
Lødøen | 12:49 |
Grodås | 12:51 |
Kjøs Bru | 12:54 |
Holmøyvik | 12:56 |
Holmøyane | 12:59 |
Rognes | 13:02 |
Skrede | 13:04 |
Skauset | 13:11 |
Nes | 13:13 |
Nor Bru | 13:15 |
Mogrenda | 13:17 |
Hjelle Kryss | 13:19 |
Langeland | 13:21 |
Eid Idrettshall | 13:23 |
Nordfjordeid Rutebilstasjon | 13:24 |
Lote Ferjekai | 13:30 |
Anda Ferjekai | 13:33 |
Hjelmeset | 13:36 |
Andenes | 13:38 |
Vereide Kryss | 13:40 |
Nordstranda Skule | 13:43 |
Austrheim Aust | 13:45 |
Sandane Rutebilstasjon | 13:47 |
Kleivedammen | 13:49 |
Vassenden | 13:52 |
Hetle Bru | 13:57 |
Reed | 13:59 |
Fjordhestgarden Kryss | 14:01 |
Byrkjelo | 14:05 |
Hjelle Kryss | 14:07 |
Skei | 14:20 |
Hus | 14:23 |
Helgheim | 14:25 |
Indre Årdal | 14:28 |
Ytre Årdal | 14:30 |
Ålhus | 14:36 |
Vassenden | 14:42 |
Jølstraholmen | 14:44 |
Fluge | 14:46 |
Langhaugane | 14:48 |
Eikås | 14:50 |
Moskog | 14:53 |
Mo | 14:54 |
Farsundfeltet | 14:57 |
Bruland | 15:00 |
Førde Rutebilstasjon | 15:02 |
Lia Førde | 15:05 |
Slåttebakkane Kryss | 15:06 |
Langeland | 15:12 |
Storehaug | 15:14 |
Sauehammaren | 15:19 |
Sande | 15:21 |
Årberg | 15:24 |
Senneset | 15:27 |
Øksland | 15:30 |
Vadheim | 15:36 |
Norevik | 15:42 |
Torvund Midtre | 15:46 |
Varleite | 15:48 |
Aven | 15:50 |
Rå | 15:52 |
Lavik Kai | 15:58 |
Oppedal Ferjekai | 16:04 |
Instefjord | 16:11 |
Kringla | 16:16 |
Haugsvær Kryss | 16:19 |
Matre | 16:24 |
Dyrkolbotn Kryss | 16:33 |
Romarheim Kryss E39 | 16:38 |
Vike Camping | 16:43 |
Ostereidet Senter | 16:52 |
Eikanger Bru | 16:56 |
Hillesvåg E39 | 16:59 |
Knarvik Terminal | 17:05 |
Klauvaneset | 17:08 |
Hylkje | 17:12 |
Åsane Terminal | 17:16 |
Eidsvåg E39 | 17:19 |
Handelshøyskolen | 17:22 |
Gamle Bergen | 17:24 |
Bergen Busstasjon | 17:28 |
søndag, onsdag og lørdag Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 |
---|---|
Ålesund Rutebilstasjon | 10:55 |
Nørvegata Vest | 10:57 |
Kolvikbakken | 10:58 |
Hauaplassen | 11:00 |
Campus Ålesund | 11:01 |
Sunnmøre Museum | 11:02 |
Gåseid | 11:04 |
Hatlasvingen | 11:06 |
Malaga | 11:07 |
Ytreberg | 11:10 |
Ålesund Sjukehus | 11:12 |
Moa Trafikkterminal | 11:15 |
Vegsund | 11:18 |
Veibust | 11:19 |
Solavågen Ferjekai | 11:21 |
Festøya Ferjekai | 11:25 |
Barstadvik Skule | 11:28 |
Vartdal | 11:37 |
Liadal | 11:44 |
Ørsta Rutebilstasjon | 11:51 |
Rysteflata | 11:54 |
Rystene | 11:55 |
Hovdebakken | 11:56 |
Åsen | 11:59 |
Furene | 12:01 |
Egset | 12:03 |
Egsetstranda | 12:05 |
Volda Pleieheim | 12:07 |
Volda Ferjekai | 12:09 |
Volda Rutebilstasjon | 12:10 |
Løvikneset | 12:15 |
Hunnes | 12:19 |
Aurstad | 12:22 |
Geitvik | 12:25 |
Langvatn E39 | 12:28 |
Kalvatn E39 | 12:30 |
Lødemel Kvivsvegen | 12:36 |
Lødøen | 12:39 |
Grodås | 12:41 |
Kjøs Bru | 12:44 |
Holmøyvik | 12:46 |
Holmøyane | 12:49 |
Rognes | 12:52 |
Skrede | 12:54 |
Skauset | 13:01 |
Nes | 13:03 |
Nor Bru | 13:05 |
Mogrenda | 13:07 |
Hjelle Kryss | 13:09 |
Langeland | 13:11 |
Eid Idrettshall | 13:13 |
Nordfjordeid Rutebilstasjon | 13:14 |
Lote Ferjekai | 13:20 |
Anda Ferjekai | 13:23 |
Hjelmeset | 13:26 |
Andenes | 13:28 |
Vereide Kryss | 13:30 |
Nordstranda Skule | 13:33 |
Austrheim Aust | 13:35 |
Sandane Rutebilstasjon | 13:37 |
Kleivedammen | 13:39 |
Vassenden | 13:42 |
Hetle Bru | 13:47 |
Reed | 13:49 |
Fjordhestgarden Kryss | 13:51 |
Byrkjelo | 13:55 |
Hjelle Kryss | 13:57 |
Skei | 14:10 |
Hus | 14:13 |
Helgheim | 14:15 |
Indre Årdal | 14:18 |
Ytre Årdal | 14:20 |
Ålhus | 14:26 |
Vassenden | 14:32 |
Jølstraholmen | 14:34 |
Fluge | 14:36 |
Langhaugane | 14:38 |
Eikås | 14:40 |
Moskog | 14:43 |
Mo | 14:44 |
Farsundfeltet | 14:47 |
Bruland | 14:50 |
Førde Rutebilstasjon | 14:52 |
Lia Førde | 14:54 |
Slåttebakkane Kryss | 14:55 |
Langeland | 15:00 |
Storehaug | 15:02 |
Lunde | 15:04 |
Sauehammaren | 15:07 |
Sande | 15:10 |
Årberg | 15:13 |
Senneset | 15:16 |
Øksland | 15:18 |
Vadheim | 15:24 |
Norevik | 15:31 |
Torvund Midtre | 15:35 |
Varleite | 15:37 |
Aven | 15:38 |
Rå | 15:41 |
Lavik Kai | 15:47 |
Oppedal Ferjekai | 15:52 |
Instefjord | 16:00 |
Kringla | 16:05 |
Haugsvær Kryss | 16:08 |
Matre | 16:12 |
Dyrkolbotn Kryss | 16:22 |
Romarheim Kryss E39 | 16:27 |
Vike Camping | 16:32 |
Ostereidet Senter | 16:41 |
Eikanger Bru | 16:45 |
Hillesvåg E39 | 16:48 |
Knarvik Terminal | 16:53 |
Klauvaneset | 16:57 |
Hylkje | 17:00 |
Åsane Terminal | 17:05 |
Eidsvåg E39 | 17:08 |
Handelshøyskolen | 17:11 |
Gamle Bergen | 17:13 |
Bergen Busstasjon | 17:17 |
Vy Buss Bus timeplan - VY430 (Bergen)
Vy Buss Bus timeplan for VY430 ruten, Bergen, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Ålesund Rutebilstasjon stasjon til Bergen Busstasjon stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Vy Buss timeplan.