1 Lijn
Frankrijk
EBS
EBS 1 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 1 (Frankrijk) heeft in totaal 12 haltes. Het beginpunt is Harderwijk, Welkoop en het eindpunt is Harderwijk, Station.
Kies een van onderstaande bus 1 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Frankrijk (12 haltes)
Harderwijk, Welkoop
Harderwijk, Doornekamp
Harderwijk, Zuiderzeestraatweg
Harderwijk, Frankenskamp
Harderwijk, Lammertkamp
Harderwijk, Walstein
Harderwijk, Anne Franklaan
Harderwijk, Kiekmure
Harderwijk, Wkc Stadsdennen
Harderwijk, J.P. Heijelaan
Harderwijk, Alberdingk Thijmlaan
Harderwijk, Station
1 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 1?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 1 om 05:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 1?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 1 om 23:50..
Wanneer komt bus 1 aan?
Wanneer komt de Frankrijk Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Frankrijk Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 1 (Frankrijk) bus tarief?
Het Frankrijk (Frankrijk) bus tarief is €1.05 - €1.75.
Is er een 1 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 1 bus station te bekijken.
Bus 1 dienstregeling
1 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:50 - 23:50
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:50 - 23:50 | 60 |
di. | 05:50 - 23:50 | 60 |
wo. | 05:50 - 23:50 | 60 |
do. | 05:50 - 23:50 | 60 |
vr. | 05:50 - 23:50 | 60 |
za. | 07:50 - 23:50 | 60 |
zo. | 08:50 - 23:50 | 60 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 1 (van Harderwijk, Welkoop), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 1 (Frankrijk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
1 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 1 (Frankrijk) ligt tussen €1.05 en €1.75. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
1 (EBS)
De eerste stop van de 1 bus-route is Harderwijk, Welkoop en de laatste halte is Harderwijk, Station. 1 (Frankrijk) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 1 heeft 12 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 19 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 1 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 1 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 1 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 1 (Frankrijk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 1 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 1, in Netherlands.
1 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 658 - Nunspeet - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 216 - Harderwijk - Almere Stad/ Dienstregeling
- 664 - Lemelerveld - Zwolle Rieteweg/ Dienstregeling
- 64 - Station Delft - Voorhof - Tanthof/ Dienstregeling
- 646 - Station - Aeres Hogeschool/ Dienstregeling
- 651 - Ede - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 456 - Assendelft - Zaandam/ Dienstregeling
- 3 - Hessenpoort - Station/ Dienstregeling
- 276 - Amsterdam Zuidoost - Purmerend Overwhere/ Dienstregeling
- 76 - Marknesse - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 6 - Station - Ittersumerbroek/ Dienstregeling
- 419 - Ilpendam - Overleek - Monnickendam - Zuiderwoude - Broek in Waterland/ Dienstregeling
- 660 - Deventer - Holten Scholengem./ Dienstregeling
- 30 - Hoogeveen - Hardenberg/ Dienstregeling
- 653 - Renkum - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 301 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend (- Edam)/ Dienstregeling
- 800 - Amsterdam via Zaanse Schans - Volendam/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 111 - Zaandam via Amsterdam Noord - Marken/ Dienstregeling
- 102 - Amersfoort - Apeldoorn/ Dienstregeling