קו 12
ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברעם/האומן ומסתיים בכניסה ראשית/הדסה עין כרם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (48 תחנות)
ברעם/האומן
דרך חברון/אשר וינר
התנופה/דרך בית לחם
הסדנא/יד חרוצים
הסדנא/פייר קניג
האומן/הסדנא
האומן/ברעם
ברעם/האומן
צומת משה ברעם
פת/ברל לוקר
פת/בעהם
פת/יהודה הנשיא
צומת פת/גולומב
א''ס ביתר/א''ס הפועל
האייל/א''ס הפועל
האייל/היען
האייל ג'
האייל א'
הדישון/האייל
הדישון/מעלות אייל
השועל/הדישון
פארק שטרן/דרך חיים ע.קוליץ
בי''ס למדעים ואומנויות/קוליץ
דולצ'ין/קוליץ
דולצ'ין
מרכז מסחרי/דולצ'ין
דולצ'ין/שמואל נתן
דולצ'ין/אל סלוודור
דולצ'ין/האחות זלמה
דולצ'ין/נחמיה
דולצ'ין/בן פורת
דולצ'ין/קוליץ
קוסטה ריקה/האביבית
קוסטריקה א
קוסטה ריקה ב'
קוסטה ריקה ג
קוסטה ריקה ד
קוסטה ריקה ה
קוסטה ריקה/החלמית
הרפובליקה הדומיניקנית/רקפת
דהומיי/הרפובליקה הדומיניקנית
קולומביה
מכון סולד/קולומביה
ניקרגואה
צומת אורה
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
מכון שרת/הדסה עין כרם
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-16:40 בשני, שישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 16:40 | 20 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:40 | 20 |
ש׳ | 20:40 - 23:15 | 30 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ ברעם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא ברעם/האומן והתחנה האחרונה היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 832 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 781 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 14 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 3 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 26א - אקווריום ישראל-ירושלים<->אקווריום ישראל-ירושלים-3א/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#באר שבע ↔ דימונה
- 51א - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#