De Lijn 22 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) heeft in totaal 43 haltes. Het beginpunt is Tielt Station Perron 1 en het eindpunt is Kortrijk Busterminal 1 Perron 12.
Kies een van onderstaande bus 22 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 22 om 05:32
Hoe laat vertrekt de laatste bus 22?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 22 om 19:32..
Wanneer komt bus 22 aan?
Wanneer komt de Kortrijk Busterminal 1 Perron 12 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Kortrijk Busterminal 1 Perron 12 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 22 bus lijn op Paaszondag and Paasmaandag?
De 22 bus's diensttijden op Paaszondag and Paasmaandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 22 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 22 bus station te bekijken.
De Lijn 22 bus Routekaart - Kortrijk Busterminal 1 Perron 12
22 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:32 - 19:32
Dag
Bedrijfsuren
Frequentie (min)
ma.
08:32 - 19:32
60
di.
05:32 - 19:32
3 - 57
wo.
05:32 - 19:32
3 - 57
do.
05:32 - 19:32
3 - 57
vr.
05:32 - 19:32
3 - 57
za.
07:32 - 19:32
3 - 57
zo.
08:32 - 19:32
60
De Lijn bus Service Waarschuwingen
See all updates on 22 (from Tielt Station Perron 1), including real-time status info, bus delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) and track the bus as it moves on the map. Download the app for all De Lijn info now.
22 lijn bus tarief
De Lijn 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) prices may change based on several factors. For more information about De Lijn tickets costs please check the Moovit app or De Lijn’s official website.
De populairste reisapp in Belgique.
Alle lokale vervoersopties in een app
22 (De Lijn)
De eerste stop van de 22 bus-route is Tielt Station Perron 1 en de laatste halte is Kortrijk Busterminal 1 Perron 12. 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 22 heeft 43 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 59 minuten
Volg lijn 22 (Kortrijk Busterminal 1 Perron 12) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 22 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 22, in Belgique.