305 Lijn
Oostende - Baanhof - Gistel
De Lijn
De Lijn 305 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 305 (Gistel Stadhuis) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Oostende Station Perron 8 en het eindpunt is Gistel Stadhuis.
Bus 305 vertrekt volgende week eens per dag om 08:01 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 305 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gistel Stadhuis (22 haltes)
Oostende Station Perron 8
Oostende Kapellestraat
Oostende Stadhuis
Oostende Sint-Jozefskerk
Oostende Petit Paris
Oostende Frere Orbanstraat
Oostende Vlaams Plein
Oostende Ooievaarslaan
Oostende Rivierstraat
Oostende Meiboom
Oostende Dahlialaan
Oostende Oprit
Oostende Pauwenplein
Oostende Rietmusstraat
Oostende Baanhof
Zandvoorde Groene 62
Zandvoorde Kapittelstraat
Snaaskerke Gistelbrug
Gistel Waerevaartstraat
Gistel Sporthal
Gistel Markt
Gistel Stadhuis
305 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 305?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 305 om 08:01
Hoe laat vertrekt de laatste bus 305?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 305 om 08:01..
Wanneer komt bus 305 aan?
Wanneer komt de Oostende - Baanhof - Gistel Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Oostende - Baanhof - Gistel Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 305 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 305 bus station te bekijken.
Bus 305 dienstregeling
305 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 08:01
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:01 | Enkel vertrek |
di. | 08:01 | Enkel vertrek |
wo. | 08:01 | Enkel vertrek |
do. | 08:01 | Enkel vertrek |
vr. | 08:01 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 305 (van Oostende Station Perron 8), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 305 (Gistel Stadhuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
305 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 305 (Gistel Stadhuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
305 (De Lijn)
De eerste stop van de 305 bus-route is Oostende Station Perron 8 en de laatste halte is Gistel Stadhuis. 305 (Gistel Stadhuis) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 305 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 31 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 305 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 305 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 305 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 305 (Gistel Stadhuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 305 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 305, in Belgique.
305 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 238 - Tongeren - Overrepen - Borgloon/ Dienstregeling
- 21 - Sinaai - Sint-Niklaas - De Klinge - Meerdonk/ Dienstregeling
- 482 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Oostmalle - Westmalle/ Dienstregeling
- 505 - Herk-de-Stad - Nieuwerkerken - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 271 - Lokeren - Eksaarde - Sinaai - Sint-Niklaas/ Dienstregeling
- 169 - Bocholt - Lozen - Kaulille/ Dienstregeling
- 601 - St Job Kristus Koning - Antwerpen/ Dienstregeling
- 50 - Ieper - Oostvleteren - Lo - Veurne - Koksijde/ Dienstregeling
- 951 - Eeklo - Kaprijke - Assenede - Zelzate/ Dienstregeling
- 637 - Lanaken - Eisden - Maaseik/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 32 - Beringen - Paal - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 105 - Tongeren - Rijkhoven - Bilzen/ Dienstregeling
- 443 - Sint Job - Kalmthout/ Dienstregeling
- 822 - WeTech/VTS3 - Sint-Niklaas Station/ Dienstregeling
- 601 - Binnenringbus Leuven/ Dienstregeling
- 85 - Lier - Nijlen - Herenthout - Herentals/ Dienstregeling
- 296 - Lummen - Genenbos - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- R75 - Etterbeek - Overijse - Ottenburg - Waver/ Dienstregeling
- X18 - Snelbus Hasselt - Lommel/ Dienstregeling