קו 411
ירושלים←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 411 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 411 (ירושלים←רמת גן) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה תפעולית/חניון מלחה ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 411 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רמת גן (27 תחנות)
תחנה תפעולית/חניון מלחה
דרך דוד בנבנישתי
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
משה שרת/גולומב
משה שרת/פנחס רוזן
קדיש לוז/משה שרת
מסוף רמת שרת/קדיש לוז
רחמים נאהורי/תורה ועבודה
הפסגה/תורה ועבודה
שדרות הרצל/הר הרצל
תחנת רק''ל יפה נוף
ככר האפט/שדרות הרצל
גשר המיתרים/שד' הרצל
בן גוריון/שערי ירושלים
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
כהנמן/פוברסקי
רבי עקיבא/אליהו הנביא
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 411
מתי מתחיל לפעול קו 411?
קו 411 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 411 מפסיק לעבוד?
קו 411 מפסיק לפעול ב-15:40 בשישי
מתי מגיע קו 411?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 411 (ירושלים←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רמת גן (ירושלים←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 411 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 411 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 411 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 411 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 411
קו 411 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 60 |
ו׳ | 07:30 - 15:40 | 15 - 60 |
ש׳ | 21:10 - 23:30 | 25 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל411 (מ תחנה תפעולית/חניון מלחה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 411 (ירושלים←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 411
תעריף הנסיעה ב411 (ירושלים←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
411 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 411 היא תחנה תפעולית/חניון מלחה והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 411 (ירושלים←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 411. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 411.
מעקב אחר קו האוטובוס 411 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 411 (ירושלים←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 411 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 411 ב-ישראל
411 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 36א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ה
- 82 - המצלתיים/התזמורת-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 975 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 22 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים