508 Lijn
Twello - Apeldoorn
EBS
EBS 508 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 508 (Thermen Bussloo) heeft in totaal 8 haltes. Het beginpunt is Twello, Station en het eindpunt is Bussloo, Thermen Bussloo.
Kies een van onderstaande bus 508 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Thermen Bussloo (8 haltes)
Twello, Station
Twello, Gemeentehuis
Twello, M. De Ruyterstraat
Twello, Piet Heinstraat
Twello, Beethovenlaan
Twello, Martinushof
Twello, Engelenburgstraat
Bussloo, Thermen Bussloo
508 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 508?
Op zondag, maandag rijdt de eerste bus 508 om 09:34
Hoe laat vertrekt de laatste bus 508?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 508 om 23:04..
Wanneer komt bus 508 aan?
Wanneer komt de Twello - Apeldoorn Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Twello - Apeldoorn Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 508 (Thermen Bussloo) bus tarief?
Het Twello - Apeldoorn (Thermen Bussloo) bus tarief is €1.09 - €2.20.
Is er een 508 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 508 bus station te bekijken.
Bus 508 dienstregeling
508 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 19:04 - 23:04
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:34 - 23:04 | 60 |
di. | 19:04 - 23:04 | 60 |
wo. | 19:04 - 23:04 | 60 |
do. | 19:04 - 23:04 | 60 |
vr. | 19:04 - 23:04 | 60 |
za. | 18:04 - 23:04 | 60 |
zo. | 09:34 - 23:04 | 60 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 508 (van Twello, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 508 (Thermen Bussloo) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
508 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 508 (Thermen Bussloo) ligt tussen €1.09 en €2.20. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
508 (EBS)
De eerste stop van de 508 bus-route is Twello, Station en de laatste halte is Bussloo, Thermen Bussloo. 508 (Thermen Bussloo) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 508 heeft 8 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 9 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 508 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 508 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 508 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 508 (Thermen Bussloo) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 508 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 508, in Netherlands.
508 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 100 - Amsterdam Noord via Purmerend - Edam/ Dienstregeling
- 102 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 207 - Harderwijk - Lelystad Batavia Stad/ Dienstregeling
- 510 - Loenen - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 800 - Amsterdam via Zaanse Schans - Volendam/ Dienstregeling
- 509 - Barneveld - Nijkerk/ Dienstregeling
- 625 - Zeewolde - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 305 - Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend - Middenbeemster - De Rijp/ Dienstregeling
- 101 - Harderwijk - Amersfoort Vathorst/ Dienstregeling
- 456 - Assendelft - Zaandam/ Dienstregeling
- 1 - Stadshagen - Station/ Dienstregeling
- 206 - Harderwijk - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 592 - IJhorst - Meppel/ Dienstregeling
- 902 - Spijkhopper/ Dienstregeling
- 522 - De Gilden - Golfresidentie/ Dienstregeling
- N94 - Amsterdam Centraal via Zaandam - Krommenie/ Dienstregeling
- 619 - Apeldoorn De Maten - Eerbeek/ Dienstregeling
- 104 - Amsterdam Noord - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 658 - Nunspeet - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- N11 - Amsterdam Centraal - Marken/ Dienstregeling